#551
#628Corolle
Drie diverse poppen met kunststof hoofden. Een op staander.
#121
#513
Een handgeschilderd icoon met messingen riza en geëmailleerde versieringen.
#623
Lot de trois baïonnettes, une française, fin XIXe siècle et une récente, vraisemblablement Europe de l'Est.No longer availableDim. L:38-52cmEstimate: € 70 / 80 -
#68Val Saint-Lambert
#672Holmegaard, Denemarken
#480Louis Vuitton
Een halfronde handtas met originele stofzak.
#363
Een wijwatervaatje van meerkleurig porselein versierd met drie engelen.
#136
Een Louis XV vitrinekastje op leunhoogte in gefineerd notenhout met marketterie-inlegwerk van ruiten in fruithout onderaan de beglaasde deur, verguld bronzen beslag, gewelfde schuine pootjes.
Vitrine à hauteur d’appui Louis XV en placage de noyer avec incrustations de marqueterie de forme losange de bois fruitier au bas de la porte vitrée, garnitures en bronze doré, pieds galbés.No longer availableDim. 166 x 73 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#418
#124A. Musin
“Zeegezicht met zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Paysage marin avec des voiliers ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 260 / 300