Similar lots by type
-
#983Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1080Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1132SBS SolingenEen verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#1136Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460 / 480 -
#335Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#203Erard, ParisEen palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000 / 3000 -
#743Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20 / 30 -
#385Tommy HilfigerEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1098Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1107Val Saint-LambertGlasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#390FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#284“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#330Drie Pop Swatch horloges in oorspronkelijke etui. In werkende staat.
Trois montres Pop Swatch dans l’étui d’origine. En état de marche.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1121Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#380FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#748Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1106Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50 / 80 -
#320DupontEen aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#980Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#375SwatchEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#1137Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#370Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90 / 120
Other lots in this auction
-
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met malachiet.
Bague en or jaune 18 ct serti de malachite.No longer availableDim. 19,50 gEstimate: € 300 / 400 -
#705EthiopieTien halssnoeren en drie hangers van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht 1986.
Dix colliers et trois pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#791V.S.L.Een blauwe en witte vaas. Gemerkt.
Vase bleu et blanc. Avec marque.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#505Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1133Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#556Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#604Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#1066Een serie van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.
Suite de six chaises en acajou de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#305Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 600 / 800 -
#1117Boch La LouvièreEen gedeelte servies met het bekende Immortelle de Saxedecor ‘Copenhague’, bestaande uit 24 kleine borden, 10 grote borden, 14 diepe borden, 2 aspergeschotels, een terrine, een grote terrine op schotel met pollepel, een slakom en een sauskom.
Partie de service au motif à l’Immortelle de Saxe “Copenhague”, comprenant 24 petites assiettes, 10 grandes assiettes, 14 assiettes creuses, 2 plats à asperges, une terrine, une soupière sur présentoir avec louche, un bol à salade et une saucière.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#421Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.
Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.No longer availableDim. l: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#925Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60

