Other lots in this auction
-
#110American Waltham Watch
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge gegraveerd met rozen. Einde XIXe eeuw.
Montre de poche en or jaune 14 K décorée de roses gravées.No longer availableDim. 148,78 g 5,5 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#187
“Dame met hond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Femme et son chien”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#121‘Must’ de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 200 -
#485
Terracotta figuur. Rood patina.
Figure en terre cuite à patine rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#523
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#237Royal Doulton
Een lot van zes polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 120 / 160 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale turkoois.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une turquoise centrale.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 200 / 250 -
#275
Een 18 karaats wit en geel gouden parure waaronder een hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 1 ct. en smaragd en smaragd cabochons van +/- 2 ct.
Petite parure en or blanc et jaune 18 K comprenant un pendentif, des boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids total de ±1 ct et une émeraude et des cabochons d’émeraude pesant ± 2 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 800 / 900 -
#677
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#17
Playbox jaargang 1923 & 1929
“Playbox annual”. 1923 et 1929.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#229
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240