Other lots in this auction
-
#467Een dodenbeeldje van de godin Oesjabti en een gesculpteerd ivoren krokodil.
Statuette des morts représentant la déesse Oesjabti ainsi qu’une crocodile en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 19 cm l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#656Een verlengbare kersenhouten tafel met gerainureerde poten. Met twee verlengbladen.
Table en cerisier sur pieds rainurés. Avec deux allonges.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#370Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud bezet met kleine diamantjes.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de petite diamant.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 100 / 150 -
#711GuérinEen bolle vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en grès à glaçure polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 600 / 700 -
#237Royal DoultonEen lot van zes polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 120 / 160 -
#317Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableDim. 29 x 42 cmEstimate: € 130 / 180 -
#352Twee naaldwerken met een voorstelling van een edele dame en heer, als bekleding. Bijgevoegd een antieke fractie tapisserie.
Deux ouvrages représentant un dame et un homme nobles servant de couverture de meuble. Nous joignons une fraction de tapisserie ancienne.No longer availableDim. 76 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Beaufort“Zicht op de Zimmertoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la tour Zimmer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#243Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableDim. 76 - 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#600Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 210 x 162 x 72 cmEstimate: € 150 / 250 -
#513Een bord van Imariporselein met een decor van twee geisha’s bij een bloemenkar in het plat.
Plat en porcelaine d’Imari à décor de deux geishas avec une charrette aux fleurs.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 120 / 180

