Other lots in this auction
-
#31
Een lot van zeven, grotendeels gevulde Liebig-chromo-albums. We voegen er twee lege albums aan toe.
Collection de chromos Liebig anciens dans leurs albums.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#762Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#251
Een milieu-de-table op porseleinen voet, versierd met drie XVIIIe eeuwse personages en met rood glazen coupe en vaas.
Milieu de table en porcelaine, décoré de trois personnages aux habits du XVIIIe siècle et portant une coupe et une flûte en verre rose.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/140 -
#740
Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.
Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Drie siervaasjes van deels verguld Brussels porselein, waarbij twee een paar vormen en versierd zijn met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Trois vases partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire et décorés de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 25& 17 cmEstimate: € 60/80 -
#100
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer.
Collier en or jaune 18 K.No longer availableDim. 112,70 gEstimate: € 3400/3600 -
#712
Een terracotta schoorsteen.
Une cheminée en terre cuite.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80/120 -
#784
“Electric chair”. Een genummerde kunstprint, uitgegeven door Sunday B. Morning. 1971.
“Electric chair”. Estampe numérotée. Ed. Sunday B. Morning 1971.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 60/100 -
#75
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ca 0,50 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700/800 -
#789Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#264Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997
“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970
“Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 380/450 -
#408
Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.
Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50