Similar lots by type
-
#333
Een bajonet met messingen heft.
Baïonnette avec manche en laiton.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#3
Een klein kanonnetje naar het tijdperk Lodewijk XIV.
Petit canon d’après les exemples du XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 50 / 55 -
#287
Een smalle degen met lederen schede.
Epée et sa gaine en cuir.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#782
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Tissot
Een kleine antieke dameshorloge in 18 karaats geelgouden kast.
Petite montre à bracelet ancienne à boîtier en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#574Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#554
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#450
Twee verschillende zakhorloges. Victoria Patent Railway en Chronometre Deposé. Twee kleine mankementen.
Deux différents montres de poche. Victoria Patent Railway et Chronomètre Déposé. Deux petits manquants.No longer availableDim. 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#442Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#463
Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.
Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 55 / 60 -
#90
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een luciferdoosje.
Pendentif en or jaune 18 K formant boîte à allumettes.No longer availableDim. 19,07 g 4,5 x 2,5 cmEstimate: € 350 / 450 -
#502
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 9 x 14,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#331
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.No longer availableDim. h: 19, 24 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#254Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555
Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120 / 200