Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een replica van een Samuraizwaard.
Een replica van een Samuraizwaard.

Een replica van een Samuraizwaard.

Réplique d’un sabre samurai.
Dim. l: 103 cm
SKU: 2508200521.
Category: wapens.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #521
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #333

    Een bajonet met messingen heft.

    Baïonnette avec manche en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #287

    Een smalle degen met lederen schede.

    Epée et sa gaine en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3

    Een klein kanonnetje naar het tijdperk Lodewijk XIV.

    Petit canon d’après les exemples du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 50 / 55

Other lots in this auction

  • #665

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.

    Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #322

    “Du cabinet de M. le Duc de Choisseul” Een met de hand ingekleurde gravure naar Ph. Wouwermans. Gedateerd 1772.

    “Du cabinet de M. le Duc de Choisseul”. Eau-forte et burin coloré à la main. D’après Ph. Wouwermans. Daté 1772.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #364

    Een schetsboek (halve A4) met zo’n 24 erg goede pentekeningen en aquarellen van o.m. Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime enz. Gedateerd 1894, niet gesigneerd. Evenals een schetsboek met potlood en houtskooltekeningen, sommige met aantekening “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853), een mapje met schetsen o.m. door J. Maes en vier koperen etsplaten (drie religieuze en één met de Brabofontein).

    Un album à croquis (demi A4) contenant 24 très bons dessins à l’encre et aquarelles e.a. d’Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime etc. Datés 1894, sans signature. Ainsi qu’un album de croquis en crayon et fusain, certains souscrits “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853),une farde aux dessins par J. Maes e.a. et quatre planches à eaux fortes en cuivre (trois religieuses et une avec la fontaine de Brabo).
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #770

    Een notenhouten wandconsole.

    Console en noyer.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #334
    Emile Van Damme - Sylva
    Period: 1853 - 1935

    “Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.

    “Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #657

    Likeurstelletje van zes groene glazen en een karaf.

    Garniture à liqueur comprenant une carafe et six verres en cristal vert.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.

    Table anglaise à abattants.
    No longer available
    Dim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)
    Estimate: € 200 / 300
  • #727

    Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.

    Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    J. Lambert

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #409

    Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.

    Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #396

    Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.

    Lot de six chaises en acajou (deux modèles, un dossier abîmé). Nous ajoutons une chaise volante recouverte de la même façon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More