Similar lots by type
-
#293Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.
Une épée courte et fourreau en cuir et cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#283Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#399Een replica van een sabel en een Spaanse souvenirdolk.
Une réplique d’un sabre et d’une dague de souvenir espagnol.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#158Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 180 / 240 -
#818Twee verschillende sabels.
Deux sabres différents.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#303Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#168Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180 / 240 -
#248“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.
“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.No longer availableDim. 130 cmEstimate: € 180 / 240 -
#517Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.
Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#791Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 49 & 38 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#383Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
Un vase en pâte de verre. Signature au bas du ventre Du**.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#242Henry Echlin NeillPeriod: 1888 - 1981“Zicht op de Fauchin te Derry”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Fauchin à Derry”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#692René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#600Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#529Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#733Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490Een spiegel met lijst van gedreven messing in barokke stijl.
Un miroir à encadrement en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#668Twee oude trommelpistolen. Omstreeks 1900.
Deux revolvers de poche anciens. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#697Een paar gietijzeren siervaasjes met gespikkeld decor.
Une paire de petits vases en fonte à décor tacheté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#635Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 460 / 500 -
#394Drie borden van Straatsburgs aardewerk.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg.No longer availableDim. Ø 22,50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#252Jules Jean ViallePeriod: 1824 - 1885“Personages in een romantisch landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Personnages dans un paysage romantique”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 18 x 30 clEstimate: € 300 / 400

