Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#1079Een serie van zes gesculpteerde stoelen met gevlochten rieten zit, waarbij één witgepatineerd.
Suite de six chaises sculptées aux sièges cannées dont une peinte blanche.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#295Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#624Roger WittewrongelPeriod: (1933)“Dame met ontblote schouder”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 101/500 buiten de plaat.
“Femme à l’épaule nue”. Litho. Signée et numerotée 101/500 hors planche.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#917SteinVijf bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksel. Eén met gedrukt decor met de ontdekking van Amerika (H. 17 cm), onderaan gemerkt L. Eén met “Der Landmaschinenmechaniker” (H.16 cm), gemerkt Gerz. Eén in olijfgroen met drinkers (H. 16,5 cm), onderaan gemerkt BMF. Eén met fijnschilders (H. 17 cm), onderaan gemerkt Delta-Lacke. Eén met historische koppen in sepia en grijs (H. 17,5 cm), onderaan gemerkt M.R. voor Marzy & Remy.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#11Een verzilverde flessenonderzetter met bewerkte rand met bladermotief. Onderaan gemerkt.
Dessous de bouteille en métal argenté, aile décorée de vignes. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 25 / 30 -
#420GuatemalaEen ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver.
Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#871SteinEen bierpul van bruin en beige steengoed. Deksel met tinnen klep en versierd met een bladmotief. Versierd in de manier van Wedgewood met dansers in uitsparingen. Onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach (1874-1909).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H.17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1006Een serie van zes eikenhouten stoelen met gevlochten rieten zit.
Suite de six chaises en chêne, sièges cannées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#18Een tiendelig toiletstel van mauve glas.
Garniture de toilette dix pièces en verre mauve.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#785Een lot halssnoeren van verschillende half edelstenen, agaat, citrine, jade, peridot, turkoois, lapis lazuli, bloedkoraal e.a. te herstellen of zonder slot. We voegen er verschillende losse stenen en hangers aan toe.
Lot de colliers de pierres semi-précieuses, agate, citrine, jade, péridot, turquoise, lapis lazuli, corail rouge e.a.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#609Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120

