Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.

Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.

Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.
Dim. 46 x 54 & 32 x 68 cm
SKU: 2405160704.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #704
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #5
    Golf Sport

    Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #35
    Visage

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #634
    Gerard Verlinden

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #280
    Liu-Jo de Jeanne en Provence

    Twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.

    Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #370

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #744
    F. Wouters

    “Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    “Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 52 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #330
    Yves Rocher

    Drie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #240

    Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.

    Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #265

    Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #315

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #385

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #205
    Lancôme

    “Trésor”. Een parfum van 15 ml.

    “Trésor”. Un parfum de 15 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #376

    Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.

    Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #595
    Salvatore Ferragamo en Esprit

    Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.

    Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #45
    Swarovski

    Een horloge met lederen polsband in originele doos.

    Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #705

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #616

    Een eikenhouten Louis-Philippe kast met twee gemoulureerde deuren en drie laden onderaan.

    Meuble Louis-Philippe en chêne, le haut à deux portes moulurés et le bas à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #360

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #585
    Yves Saint Laurent

    Armbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.

    Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #355

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #220
    Creature

    Een eau de parfum van 50 ml.

    Eau de parfum de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #285

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #295

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #602
    Karel Appel

    “Figuren”. Lithografie. Gesigneerd, E.A. en gedateerd ‘74.

    “Personnages”. Lithographie. Signée, E.A. et datée ‘74.
    No longer available
    Dim. 57 x 73 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #771

    Een koperen jardinière met versierselen (een engeltje op een dolfijn en twee sint-jacobsschelpen) en twee oren van brons.

    Jardinière en cuivre décorée d’un angelot sur un dauphin et de deux coquilles saint jacques. Deux anses en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #468

    Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.

    Masque africain en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 8à
  • #394

    Een lot biscuit, bestaande uit een edel jong koppel, een bloemvormige coupe, gedragen door drie engeltjes, een staande dame met lauwerkrans, drie wedgwood asbakjes en een groepje met drie spelende kinderen.

    Lot de biscuits comprenant un jeune couple de qualité, une coupe en forme de fleur portée par trois angelots, une dame debout avec couronne de lauriers, trois cendriers en Wedgwood et un groupe de trois enfants jouant.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #365

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #632
    Van Wauwel

    “Stilleven”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    “Nature morte”. Encre sur papier. Signé et daté ‘75.
    No longer available
    Dim. 48 x 63 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #718

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #327

    Een kruisbeeld van zwartgelakt hout en schildpad met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.

    Crucifix en bois noirci et écaille avec un corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #511

    Een geisha en een jongen met een hondje van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes.

    Une geisha et un garçon avec son chien. Deux statuettes en jade sculpté avec leurs socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #767

    Een paar messingen kandelaars met getorste schachten en telkens drie klauwpootjes in Gotische stijl, XIXde eeuw. Evenals een godslamp van verzilverd metaal.

    Paire de candélabres en laiton aux fûts torsadés et chaque fois trois pieds griffes de style Gothique. XIXe siècle. Nous ajoutons une lampe de sanctuaire en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #33
    Goebel

    “Meisje met mandje”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar M.I. Hummel. Gemerkt.

    “Fillette au corbeille”. Statuette en biscuit polychrome d’après M.I. Hummel. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #86

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten in verbinding.

    Table en acajou aux allonges. Pieds cannelés à entretoise.
    No longer available
    Dim. l: 140 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More