Similar lots by type
-
#5Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#35VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#634Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#375Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#280Liu-Jo de Jeanne en ProvenceTwee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#370Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#744F. Wouters“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50 / 100 -
#330Yves RocherDrie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#240Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#265Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#315Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#385Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#376Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#595Salvatore Ferragamo en EspritTwee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#45SwarovskiEen horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#616Een eikenhouten Louis-Philippe kast met twee gemoulureerde deuren en drie laden onderaan.
Meuble Louis-Philippe en chêne, le haut à deux portes moulurés et le bas à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#360Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#585Yves Saint LaurentArmbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#355Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#220CreatureEen eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#285Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#295Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#602Karel Appel“Figuren”. Lithografie. Gesigneerd, E.A. en gedateerd ‘74.
“Personnages”. Lithographie. Signée, E.A. et datée ‘74.No longer availableDim. 57 x 73 cmEstimate: € 420 / 500 -
#771Een koperen jardinière met versierselen (een engeltje op een dolfijn en twee sint-jacobsschelpen) en twee oren van brons.
Jardinière en cuivre décorée d’un angelot sur un dauphin et de deux coquilles saint jacques. Deux anses en bronze.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
Masque africain en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 8à -
#394Een lot biscuit, bestaande uit een edel jong koppel, een bloemvormige coupe, gedragen door drie engeltjes, een staande dame met lauwerkrans, drie wedgwood asbakjes en een groepje met drie spelende kinderen.
Lot de biscuits comprenant un jeune couple de qualité, une coupe en forme de fleur portée par trois angelots, une dame debout avec couronne de lauriers, trois cendriers en Wedgwood et un groupe de trois enfants jouant.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#365Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#632Van Wauwel“Stilleven”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte”. Encre sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#718Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Een kruisbeeld van zwartgelakt hout en schildpad met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Crucifix en bois noirci et écaille avec un corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#511Een geisha en een jongen met een hondje van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes.
Une geisha et un garçon avec son chien. Deux statuettes en jade sculpté avec leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 18 & 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#767Een paar messingen kandelaars met getorste schachten en telkens drie klauwpootjes in Gotische stijl, XIXde eeuw. Evenals een godslamp van verzilverd metaal.
Paire de candélabres en laiton aux fûts torsadés et chaque fois trois pieds griffes de style Gothique. XIXe siècle. Nous ajoutons une lampe de sanctuaire en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#33Goebel“Meisje met mandje”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar M.I. Hummel. Gemerkt.
“Fillette au corbeille”. Statuette en biscuit polychrome d’après M.I. Hummel. Avec marque.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#86Een verlengbare mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten in verbinding.
Table en acajou aux allonges. Pieds cannelés à entretoise.No longer availableDim. l: 140 cmEstimate: € 200 / 240

