#771Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#76Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#582Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014“Abstracte figuren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Figures abstraites”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 120Estimate: € 250 / 350 -
#273Een oude messing/brons patrijspoort.
#101Een groep van blauw-wit en verguld Duits porselein met zes personages. Achteraan gemerkt.
#16Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#576Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#148“Rondom het kruis”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Autour de la Croix”. icône en bronze aux détails en émail bleu clair.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#588“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#94Hans Meijer“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du port . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 100 / 150