Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.

Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.

Une reproduction d'une ancienne affiche pour Jacquemotte.
Dim. 54 x 39 cm
SKU: 2710200319.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #319
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #758

    Een vaas en een bonbonnière van Booms glas, waarbij de eerste met een handgeschilderd bloemendecor.

    Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #308
    Gloria

    Een mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.

    Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #400
    DKNY

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #692

    Een sierschotel van Imariporselein met een decor van een man met een vis in het plat en bloemenmotieven op de vleugel. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.

    Plat décoratif en porcelaine d’Imari à décor d’un homme avec un poisson et avec des fleurs sur l’aile. Marque sous la base. Restauré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #552

    “Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘V.D.B.’ en gedateerd ‘73.

    Composition moderne. Huile sur toile. Monogrammé V.D.B. et daté ‘73.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 49 / 50
  • #473

    Een lampenvoet van blauw crackleware.

    Un pied de lampe en crackleware bleu clair.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #93

    “Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.

    Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #162
    Ed. Van Remortel

    “Het ontschepen van de vangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. gesigneerd.

    Le débarquement de la prise . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Een paar oorbellen van 18 karaats wit en geel goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee peridots met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et de deux péridots d'un poids combiné de + - 4 ct.
    No longer available
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #405
    Givenchy

    Een achthoekige hervulbare balpen. In etui.

    Stylo-bille octogonal dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #187
    Delvaux, Bruxelles

    Een donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.

    Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #36

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More