Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.

Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.

Une reproduction d'une ancienne affiche pour Jacquemotte.
Dim. 54 x 39 cm
SKU: 2710200319.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #319
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #242

    Een hoge glazen stolp met tien vlinders.

    Cloche haut en verre contenant dix papillons.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1

    “Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).

    “Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).
    No longer available
    Dim. h: 5 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en een ovale robijn van +- 0,58 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de marquises d'un poids combiné de + - 1,04 ct. Et d'un rubis ovale de + - 0,58 ct.
    No longer available
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #531

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421
    Atlas Uitgeverij

    Een lot van 7 modellen van locomotieven op schaal 1/87: - Henschel Wegmann - Pacific Chapelon Nord - Bayerische S 3/6 - Baureihe 01 - A4 Pacific “Mallard” - SNCB/NMBS Type 12 - P8 Met begeleidende folders.

    Un lot de 7 modèles de locomotives à l'échelle 1/87: - Henschel Wegmann - Pacific Chapelon Nord - Bayerische S 3/6 - Baureihe 01 - A4 Pacific« Mallard »- SNCB / NMBS Type 12 - P8 Avec les dossiers d'accompagnement.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #142
    Edmond Defroyennes
    Period: 1896 - 1977

    “Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.

    Vue du canal . Huile sur toile. Signée et datée ‘73.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #316

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268
    Capodimonte

    “Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.

    Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #731

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #256

    Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.

    Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.
    No longer available
    Dim. 70 x 116 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #253

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #621

    “Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.

    Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More