Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#652Een smeedijzeren wandtafel.
#179Henri Schouten“Voorstelling met engeltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
Représentation avec des anges . Huile sur toile. Signé et daté.No longer availableDim. 50 x 74 cmEstimate: € 550 / 650 -
#166Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
#447Een meerkleurig glazen schaaltje. Randschilfers aan de basis.
#50Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#27ChristofleEen mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
#86Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
#142Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
Vue du canal . Huile sur toile. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 80