#472“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd C.S.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Monogrammé C.S.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#776Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
#309Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
#65Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze parels en een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee witte parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles grises et une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles blanches.No longer availableDim. Bruto: 12,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#98“Deisis”. Messingen reistriptiek.
#351Een oude glazen fruitstolp.
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#768Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.
#414Staf De Smedt“De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.
“L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#690Twee verschillende schotels van Imariporselein, versierd met bloemendecors.
#642Een smeedijzeren wandtafel.