#389Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
#676Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#396Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#96Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#434“Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.
“Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#506Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
#773Een paar houten boekensteunen met wereldbollen.
Paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor d'imbéciles bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 70 / 90 -
#585Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60