Other lots in this auction
-
#575Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123Een sierkruik van verguld koper en aardewerk met handgeschilderd romantisch decor.
Cruche en cuivre doré et faïence à décor romantique peint à la main.No longer availableDim. h 77cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen.
Une paire de pots de gingembre en porcelaine de Chine avec une décoration Lange Lijzen multicolore.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#517Een gemberpot van Chinees porselein met blauw en wit vegetaal decor en met langlevensteken op het deksel.
Un pot de gingembre en porcelaine de Chine avec un décor végétal bleu et blanc et des marques de longévité sur le couvercle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#751Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#275Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 800 / 900 -
#240Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1,25 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 1,25 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 500 / 600 -
#150Chopard Genève Swiss MadeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Montre à bracelet de dame en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,00 ct.No longer availableDim. bruto: 38,04 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#354Twee stuks meerkleurig XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een klein pauwstaartbordje en een scheerbekken. Beide gerestaureerd.
Deux pièces en Delft du XVIIIe siècle multicolores, composées d'une petite queue de paon et d'un bassin de rasage. Tous deux restaurés.No longer availableDim. Ø: 16,5 cm & b: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 24 delen, Franstalig.
Un lot d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 24 volumes, français.No longer availableEstimate: € 480 / 600

