Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reproducties van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.

Een reproducties van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.

Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.
Dim. 48 x 67 cm
SKU: 2710200329.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #329
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #61

    “Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.

    Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945 . Ed. Jules Tallandier. En quatre volumes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #172
    Paul Permeke

    “Strand- en zeegezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Plage et paysage marin . Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #44

    Titelpagina van de ‘Atlas Maior’. Gedrukt bij Pieter Mortier te Amsterdam. XVIIIe eeuw.

    Page de titre de l ' Atlas Maior . Imprimé par Pieter Mortier à Amsterdam. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #506

    Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.

    Bibliothèque de style Chippendale ouvrant à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 190 x 130 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #632

    Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje

    Lot de verres vénitiens dont un vase et trois presse-papier aux inclusions. Petits dégâts au vase.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #62
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Vaas met rode dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vase aux dahlias rouges . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    “Madame de Barry” Een terracotta buste. Kleine beschadiging.

    Madame du Barry. Buste en terre cuite. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #104
    Frank Rousse

    “Vissersvrouwen bij het binnenhalen van de vangst”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Pêcheuses transportant la prise . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382

    Een bronzen tafelstuk in Retour d’Egyptestijl met bovenaan een geelkoperen schaal.

    Milieu de table en bronze de style Retour d’Egypte supportant une coupe en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #403

    Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.

    Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #689
    J. Megens

    “Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    “Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #51

    Lot postzegels: bijna alle Belgische reeksen en speciale uitgaven tussen 1941 en 1945 (ook reeks TBC 1939), evenals Frankrijk 1955 (30 zegels, Rotary manco), reeks Olympiade Nederland 1928 (8 zegels), reeksen Helden en Kameraadschap, Deutsches Reich 1939, 1943/1944 (43 zegels).

    Lot de timbres: presque toutes les séries belges et éditions spéciales entre 1941 et 1945 (également série TBC 1939), ainsi que France 1955 (30 timbres, Rotary manquant), série Olympiade Pays-Bas 1928 (8 timbres), série Heros et Camaraderie, Deutsches Reich 1939, 1943/1944 (43 timbres).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More