#369Een oude met linnen beklede paspop op houten voet.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#233“Sint Jozef”. Een gepatineerd houden kerkbeeld.
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
#54H. Mary“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pêches . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#376Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#46Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
#771Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#106Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
Une paire de poupées grotesques Op-sinjoorke van Mechelen . Nous ajoutons une chaise de poupée.No longer availableDim. + - 60 cmEstimate: € 30 / 40