#474“Landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening achteraan ‘Beer’ en 1985.
Paysage . Huile sur toile. Signée au dos de Beer et 1985.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#657Twee schelpen van meerkleurig Muranoglas.
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 200 / 250 -
#115Een 14 karaats geel gouden in filigraan bewerkte gebedskoker.
#699Een Nepalese tangka op zijde.
#387Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
#366Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#205Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,86 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 2,86 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#447Een meerkleurig glazen schaaltje. Randschilfers aan de basis.
#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
#149Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120