#664Jan Imbrechts (?)“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Vue d’une rue”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 52 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Man met honden”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Homme aux chiens . Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#620Franklin MintEen lot van twaalf meerkleurig porseleinen theepotjes naar voorbeeld uit het Victoria and Albert Museum. Onderaan gemerkt.
Un lot de douze théières en porcelaine multicolores d'après un exemple du Victoria and Albert Museum. Marquées en bas.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#525Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360 / 400 -
#743Een grote messingen obus uit de Eerste Wereldoorlog. Gemerkt FN 1918.
#351Een oude glazen fruitstolp.
#630Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.No longer availableDim. 136 x 100 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#556Begam MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 242 x 382Estimate: € 200 / 240 -
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
#470Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
#408Rond rokerstafeltje van getorst eikenhout met gegraveerd koperen blad.
Table pour fumeur ronde en chêne torsadé avec plateau en cuivre gravé.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 40 / 50