#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#25Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met horoscoop boogschutter.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif horoscope Sagittaire.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 280 / 350 -
#184Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#91Een oud schaalmodel van een galjoen.
#164G. Lambert“Schapen en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Moutons et poulets . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#463GuerinEen bol siervaasje met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt. Model 183 D.
#506Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
#665Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#687Een art nouveau vaas van geel koper en tin.
#229“Madame de Barry” Een terracotta buste. Kleine beschadiging.
Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100