#187Delvaux, Bruxelles
#627
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#69L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulin à eau . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231Must de Cartier
Een zijde foulard in originele doos.
#56
Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#773
Een paar houten boekensteunen met wereldbollen.
#138
“De Dormitie van de Moeder Gods”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
#313
Twee paar borden van meerkleurig Frans aardewerk.
#439
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98
“Deisis”. Messingen reistriptiek.
#426
Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
#400DKNY
Een roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80