Similar lots by type
-
#605Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#508Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.
Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#492Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45 / 65 -
#355Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
Un régulateur en bois avec cadran en émail.No longer availableDim. 65 x 25 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#665Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.
Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#489Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.
Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.No longer availableDim. 30 x 40 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#513Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550 / 600 -
#204Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.No longer availableDim. 59 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.No longer availableDim. 130 x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#48HUGA, AmsterdamEen houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.
Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cm -
#141Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550 / 600 -
#499Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#56Een gefineerd toilettafeltje met een spiegel onder het blad en met een lade. Eén biesje aan de zijkant beschadigd.
Une coiffeuse en placage avec un miroir sous le plateau et un tiroir. Une garniture sur le côté est endommagée.No longer availableDim. 62 x 52 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. 83 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#435Een Davenport secretaire.
Un secrétaire Davenport.No longer availableDim. 58 x 59 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#521Marcel Taton“Chavalerie”. Twee bronzen paarden.
"Chavalerie". Deux chevaux de bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#335Een smeedijzeren inktstelletje met drie glazen inktpotjes en twee pennen in houder.
Encrier en fer forgé avec trois récipients en verre et deux plumes dans un étui.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein in de geest van Sèvres gedecoreerd met romantische scènes en landschappen in uitsparingen op kobaltblauwe en vergulde achtergrond. Vergulde koperen monturen.
Paire de vases à couvercle en porcelaine polychrome dans l'esprit de Sèvres, à décor de scènes romantiques et de paysages en cartouches sur fond bleu cobalt et doré. Montures en laiton plaqué or.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 350 / 400 -
#654Dayelle de Terronblan“Alouette de mer”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
« Alouette de mer ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
Un grand vase en faïence à décor floral.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#302K. Zimmerman“Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"Vue côtière de la Mer Noire". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableDim. 29 cm x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#161“Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.
"Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#198“Perseus met de kop van Medusa”. Kleine versie van het beeld van Benvenuto Cellini. Met marmeren voetstuk.
« Persée avec la tête de Méduse ». Petite version de la statue de Benvenuto Cellini. Avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#300Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'une taille brillant central de +- 0,25 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 900 / 1000


