Other lots in this auction
-
#31
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 75 / 110 -
#241Guerin
Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#340Tavannes Watch Co.
Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast.
Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#573
Een antieke messingen sierjardinière met fijn gegraveerd bloemendecor. Azië.
Une jardinière ornementale en laiton antique avec un décor floral finement gravé. Asie.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#256
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#158
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 83 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#123Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#64Karel De Swerts
“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#542
Zes diverse gravures door Fred Bervoets, P. Wouters, Roland De Volder, Raf Coorevits e.a. Met enkele folders.
Six gravures diverses de Fred Bervoets, P. Wouters, Roland De Volder, Raf Coorevits... Avec quelques dépliants.No longer availableDim. 14x17cm32x30cmEstimate: € 60 / 80 -
#81
Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#272Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vrouwtje met mand”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd Lindos, 1984.
"Femme au panier". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté Lindos 1984.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 50 / 80