Other lots by Cartier
#319
“Stadszicht vanaf linkeroever.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue sur la ville de la rive gauche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 60/100 -
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#507
Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
#344H. Stuyck
“Haveningang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Entrée portuaire”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#256
#316
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
#147
Un couvert en argent 835‰ décor Louis XV. Quatre étuis. Poids sans couteaux.No longer availableDim. ± 2680 gEstimate: € 1000/1200 -
#174
Twee kleine koperen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
#122I. Verheyden
“Platbodems op de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Barges sur l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#164Tsuji
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#324Jules Vuylsteke
“Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#264
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200/240