#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
#301
Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30/40 -
#533
Een Guanyin van blauw en wit Chinees porselein. Achteraan gemerkt Da Qing Kangxi Nian Zhi.
#575
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
#158
Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
#570
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#662Roofthooft
“Muziekgroep”. Mechanisch wandtapijt. XIXde eeuw.
”Groupe de musiciens”. Un tapis noué mécaniquement. XIXème siècle.No longer availableDim. 142 x 96 cmEstimate: € 60/100 -
#860
Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#777
Een gipsen kop van een Indische neushoorn.
#280
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 750/850 -
#244
“Pratende mannen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Abraham Teniers (1629 - 1670).
”Hommes qui discutent”. Huile sur panneau. Attribué à Abraham Teniers (1629 - 1670).No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 1500/2000