Other lots by Baume & Mercier Genève
Other lots in this auction
-
#562
Een bolhoed van de Belgische infanterie. Model 17 november 1881.
Chapeau melon de l’infanterie belge. Modèle 17 novembre 1881.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#494Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
“Autoportrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#425
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#19
Een lot van vier aquarellen, waarvan twee met Belgische militairen, een militair portret en een karikatuur. Eind XIXe eeuw.
Lot de quatre aquarelles dont deux de militaires belges, un portrait militaire et une caricature. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 20 - 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#212
Landschap met vee, naar de XIXde eeuw. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au bétail d’après le XIXde siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#4
Drie oude Brusselse affiches, waarbij twee uit 1914 naar aanleiding van de Duitse invasie en één met betrekking tot de bevrijding.
Trois affiches bruxelloises dont deux de 1914 suite à l’invasion des Allemands et une concernant la libération.No longer availableDim. 44 x 34; 57 x 68 & 72 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.No longer availableDim. 108 x 156 cmEstimate: € 80/100 -
#822Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#159
“Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.
“Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#146
Een paar nachtkastjes met drie laden, verguld beslag en een marmeren blad en versierd met intarsia.
Paire de tables de chevet à trois tiroirs, montures dorés et tablette de marbre, décor à l’intarsia.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 500/600 -
#222
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#764
Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
Lingère à deux corps en chêne.No longer availableDim. h: 227 cmEstimate: € 200/300