#473Gust Gils“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 550 / 550 -
#701Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
A varied collection of stamps and ancient postcards.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#53Val Saint LambertEen kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.
#549“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#429Jaap MinPeriod: 1914 - 1987“Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.
#188Een paar Napoleon III sokkels in Boulle marquetterie gemonteerd op houten plank.
A pair of Napoleon III pedestals in Boulle marquetry mounted on a wooden plaque.No longer availableDim. 72x28x22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#69G.G.“Mediterraan dorpszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45 / 55 -
#517Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#27Een metalen fotokader met hellebaarden en helm met pluimen, met oude foto van een bezorgd kind.
A metal photo frame with halberds and plumed helmet, with an old photo of a worried child.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#681Een Chinees porseleinen, famille noir, versierd met diverse figuren en decor. Onderaan gemerkt.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200