Similar lots by type
-
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#455
Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#310Peru Ilaria
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#285Peru Ilaria
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150/250 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#821
Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50/100 -
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/160 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#370Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#225China
Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100/150 -
#598
“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250/350 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#603
Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#806
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60/120
Other lots in this auction
-
#104Julien Creytens
“Stadsplein”. Schets. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Place en ville”. Croquis. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 32 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#753
Een kleine schilderijenezel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Petit chevalet en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/100 -
#650Josephus Laurentius Dyckmans
“De bedelmuzikanten”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Toegeschreven aan .
“Les musiciens mendiants”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Atrribuée à.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#83
Een vaas en een pot van meerkleurig geglazuur Belgisch aardewerk.
Vase et pot en faïence polychrome belge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#600
Grote vaas van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buik, lichtjes verbredende basis. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kraag met oren in de vorm van Fohonden. Decor in rechthoekige uitsparingen met militaire scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Turquoise achtergrond, bezaaid met vogels en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met haar houten sokkel.
Grand vase en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panse ovoïde, base légèrement élargie. Couples de qilong sur les épaules. Col évasé accosté de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves rectangulaires de scènes militaires dans des intérieurs et d’oiseaux et de fleurs. Fond turquoise aux semis de fleurs et d’oiseaux. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec son socle en bois.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 2000/3000 -
#61
(Kunst, Oost-Europa e.a. 5 boeken, goede tot zeer goede staat). Kunst-und Ausstellungshalle BRD in Bonn/Staatliches Russisches Museum St. Petersburg 1995. “Die großen Sammlungen III” (softcover, als nieuw, Duits). Lannoo 1996. Jos Vandenbreeden. “Art Deco and Modernism in Belgium” (hardcover, dustjacket. Engels). Kunstamt Kreuzberg & Institut für Theaterwissenschaft Universität Köln 1977. “Weimarer Republik” (softcover. Duits). Elefanten Press Galerie 1977. Eckhard Siepmann. “Montage: John Heart(..)
(Art, Europe orientale e.a. 5 livres, bon à très bon état). Kunst-und Ausstellungshalle BRD in Bonn/Staatliches Russisches Museum St. Petersburg 1995. “Die großen Sammlungen III” (softcover, comme neuf, allemand). Lannoo 1996. Jos Vandenbreeden. “Art Deco and Modernism in Belgium” (hardcover, jaquette. anglais). Kunstamt Kreuzberg & Institut für Theaterwissenschaft Universität Köln 1977. “Weimarer Republik” (softcover. allemand). Elefanten Press Galerie 1977. Eckhard Siepmann. “Montage: John Hea(..)No longer availableEstimate: € 30/50 -
#107
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor.
Vase en pâte de verre multicolore à décor aux millefleurs.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/60 -
#487
Een lot figuurtjes uit Bengalen. Een groepje met muzikanten (schade), een hoofd van een godin, een paardje op wieltjes en een gestileerde vis. We voegen er een Indische tabaksdoos van hout en koper aan toe.
Lot de figurines de Bengale en laiton et bronze. Un groupe de musiciens (dégâts), une tête d’une déesse, un petit cheval sur roulettes et un poisson stylisé. Nous ajoutons un pot à tabac rond en bois et cuivre. Travail indien.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#792Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“De liefde van Christus.” Een groep van bruingepatineerd gips. Gesigneerd.
“L’Amour du Christ”. Groupe en plâtre à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#751
Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.
Plaquette ronde en bronze avec l’arme d’Anvers en relief. Provenant d’un remorqueur anversois.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#741
Een Duits militaire bierkroes van meerkleurig steengoed met een tinnen deksel.
Chope militaire allemande en grès polychrome et au couvercle en étain.No longer availableEstimate: € 36/40 -
#555
Een rijkelijk gesculpteerde eikenhouten buffetkast in Henri II-stijl. Onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en het opzet met twee paneeldeuren naast een centrale deur met een gesculpteerde romantische scène.
Buffet de style Henri II richement sculpté. Le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs, le haut à deux portes unies flanquant une porte décorée d’une scène romantique sculptée.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 120/200