#674Een spiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster, versierd met bloemenguirlandes en een lauwerkrans.
#330Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. (één steentje ontbreekt).
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne sertis sur argent avec un poids combiné de + - 1,10 ct. (Il manque une pierre).No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 500 / 600 -
#213“Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon uit de XVIIde eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe du XVIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1700 / 1800 -
#268Drie diverse schotels van plateelwerk, één met een drakenmotief, één met een haarscheur. Onderaan gemerkt.
Trois plats divers en céramique, l’un à motif de dragons, un présentant un cheveu. Marques au verso.No longer availableDim. Ø 39, 30,5 & 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#228“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
#217Delvaux, BruxellesEen handtas van taupe leder met originele draagtas.
Flacon à priser en ivoire finement sculpté et polychromé. Tibet, marque sur la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#67Een vergrootglas op zware gietijzeren voet? Bijgevoegd een lorgnette met geëmailleerd handvat.
Loupe sur base en fonte. Ainsi qu’une lorgnette à manche émaillée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80