Similar lots by type
-
#755
Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#5Iustirt
Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#656
Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60 -
#750
Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#185
Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200/300 -
#1129
Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#395
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#1105
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1128
Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#360
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60/120 -
#1113
Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#1111
Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1121
Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#1124
Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#385
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60/120 -
#400
Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#740
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#390
Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#318
Twee lezende monniken en een heraldische leeuw met wapenschild van gesculpteerd eikenhout.
Deux moines lisant et un lion héraldique à l’écusson en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#611
Een reeks van zes borden van Limogesporselein uit de reeks “La conquete du cosmos” naar Salvador Dali. Op 4000 exemplaren.
Une série de six assiettes en porcelaine de Limoges. Série “La conquête du Cosmos” d’après Salvador Dali. Edition sur 4000 exemplaires.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 360/400 -
#678
Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/120 -
#36
Een paar opklapbare bijzettafeltjes van hout.
Paire de tables d’appoint abattantes en bois.No longer availableDim. 62 x 52 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#128
Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van dieren en planten en met geel koperen monturen. XXe eeuw.
Paire de vases en porcelaine polychrome à décor d’animaux et de plantes et aux montures en laiton. XXe siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140/200 -
#820
Een lot polychroom biscuit, bestaande uit twee sierjardinières met een edel koppel, een damesbuste en twee meisjes.
Ensemble de biscuits polychromes comprenant deux jardinières aux personnages de qualité, un buste de dame et deux fillettes.No longer availableDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#228
Een regulateur in eikenhouten kast.
Régulateur en chêne.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#717
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van marmer en brons. De pendule getooid met een liggende sfinx.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre et bronze. La pendule surmontée d’un sphinx couché.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#989
“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#478
Een langgerekt houten masker, gepolychromeerd met puntjes. Recent werk.
Masque en bois allongé, décoré de taches polychromes. Travail récent.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 120/200 -
#364
Een spiegel van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#870
Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/120