Similar lots by type
-
#590Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#605Dinh Van Paris
Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#485Guess
Een roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#405Gritti
Een antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#275Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#655Casio & Rodania
Twee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
Deux montres homme en acieer inoxydable. Bien portées.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#640Girard Perregaux
Een roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#563
Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
Une canne en os et bois laqué noir.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#686
Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.
Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 1000/1200 -
#581
Een grote Chinese voorraadbus van metaal.
Un grand pot à réserve en métal chinois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/180 -
#342George Karner
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#307
Een lot zilver, bestaande uit een vierdelig nagelsetje, lepeltjes en vorkjes.
Un lot d’argent, comprenant un nécessaire à manucure en quatre pièces, cuillères et fourchettes.No longer availableDim. 565 gramEstimate: € 100/120 -
#123
Een siervaas van deels verguld porselein, geflankeerd door twee Egyptische figuren.
Un vase partiellement en porcelaine, flanqué par deux figures égyptiens.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#601
“Zittende Guan Yin op een olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
”Un Guan Yin assis sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome dans le style blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/220 -
#122Venckeleer
“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180/220 -
#618
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Un vase en porcelaine de Chine à décor de dragons bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 420/460 -
#211Cronier à Paris
Een verguld bronzen Lodewijk XVI cartelklok, versierd met een vasque en guirlandes.
Une pendule murale en bronze doré, de style Louis XVI à décor d’une vasque et de guirlandes.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 1800/2200 -
#141
Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/300