Similar lots by type
-
#620DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#590Pierre Balmain ParisEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#655Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
Deux montres homme en acieer inoxydable. Bien portées.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#605Dinh Van ParisEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#275Baume & Mercier GeneveEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#405GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#125Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#307Een lot zilver, bestaande uit een vierdelig nagelsetje, lepeltjes en vorkjes.
Un lot d’argent, comprenant un nécessaire à manucure en quatre pièces, cuillères et fourchettes.No longer availableDim. 565 gramEstimate: € 100 / 120 -
#144Henri De Clerck“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#685Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#205Een 18 karaats geel gouden munt 50 Frank Napoleon III omlijst met parels.
Pièce de 50 FRF à l’effigie de Napoléon III en or jaune encadrée de perles.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#488“Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Volledige reeks van elf volumes.
”Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Série complète, 11 volumes.No longer availableEstimate: € 55 / 80 -
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#244Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#708“Krijger”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.
”Guerrier”. Une statue en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement doré en bois.No longer availableDim. 82 x 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#725Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800

