Other lots by Festina
Similar lots by type
-
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#325
Een sigarettendoosje van Chinese lak.
Boîte à cigarettes en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#330
Drie Pop Swatch horloges in oorspronkelijke etui. In werkende staat.
Trois montres Pop Swatch dans l’étui d’origine. En état de marche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480
Other lots in this auction
-
#972
“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#728
Een netsuke van gesculpteerd fruithout in de vorm van een paard. Onderaan gesigneerd.
Netsuké en bois fruitier sculpté en forme de cheval. Signé sous la base.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 50/70 -
#249Armand De Weerdt
“Zicht op Bretagne.” Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vue de Bretagne”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1086
Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee met gevlochten rieten zit en één met riet.
Lot de trois différents fauteuils dont deux aux sièges cannées et un en osier. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#656
Een paar notenhouten fauteuils in Louis-Philippestijl, bekleed met gecapitonneerd fluweel. Afwijkende modellen.
Paire de fauteuils en noyer de style Louis-Philippe recouverts de velours capitonné. Différents modèles.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#880Stein
Zes bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. De eerste “L’Accident du Chasseur”, gemerkt Lichte. De tweede met een molen in een cartouche gemerkt WMF Delft Blauw. De derde met gedrukt vogeldecor, zonder merk. De vierde met gestyleerde bloemen, gemerkt WMF. De vijfde met heraldische leeuwen, gemerkt Kühr, Mühl-Ried. De zesde “Weihnachten 1987” van Heylands Bier.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 21 à 16 cmEstimate: € 30/60 -
#886
Een bureaustoel van mahoniehout en bekleed met gecapitonneerd leder.
Chaise de bureau en acajou et cuir capitonné.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#278Freiwaldau
“Moriaanse vrouw met speer”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
“Femme maure à la lance”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#898Stein
Vier bierpullen van bruin steengoed met tinnen deksels. Eén met wapenschild “Siegerland-Wittgenstein”, gemerkt K. Lerchen (H. 20 cm). Eén met kobaltblauwe randen en een jagersfamilie met tekst “Gute Waid, Jägers Freud” (H. 28 cm), modern merk van Gerz. Eén met herbergscène (H 26 cm), gemerkt Gerz (1949-1990). Eén met jachtscène (H. 22 cm), gemerkt Original Lerchen.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1134
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met malachiet.
Bague en or jaune 18 ct serti de malachite.No longer availableDim. 19,50 gEstimate: € 300/400 -
#313
“Hinde.” Een beeldje van zamak op marmeren voet.
“Une biche”. Statuette en régule sur base en marbre.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40/50