Similar lots by type
-
#671
Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65/80 -
#443
Een lot van drie Afrikaanse miniatuurmaskertjes, waarbij twee van gesculpteerd ebbenhout en één van ivoor.
Lot de trois masques africains miniatures dont deux en ébène sculpté et un en ivoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#663
Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#713
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
Une statue ancestrale en bois. Dogon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#464
Een Chinese snuffbottle van hoorn en ivoor, versierd met een vogel in het decor. Het ivoren lepeltje met dopje van jade. Gesigneerd.
Flacon à parfum chinois en corne et ivoire décoré d’un oiseau. Cuillère en ivoire, bouchon en jade. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#661
Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/140 -
#667
Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#477
Een Afrikaans houten masker. Bas-Congo. Op metalen staander.
Masque africain en bois. Bas-Congo. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/100 -
#698
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#677
Een beeldje van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 55/75 -
#428
Drie Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Trois statuettes africaines en bois exotique.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#703
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#707
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#547
Een Dogonmasker van gebeeldhouwd hout. Mali.
Un masque Dogon sculpté en bois. Mali.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 65/80 -
#941
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80/100 -
#537
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee oude mannen met een mand.
Paire de netsukés en ivoire sculpté et partiellement polychrome représentant deux vieillards avec une corbeille.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#681
Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65/80 -
#721
Een lot ivoren voorwerpen, bestaande uit twee servetringen, een slabestek en twee brievenopeners met handvatten in de vorm van olifantenkoppen.
Un lot de différents objets en Ivoire, comprenant deux ronds à serviettes, des couverts de service à salade, deux coupe-papier avec poignées en forme de tête d’éléphants.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#522
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee figuren.
Paire de netsukés en ivoire sculpté et partiellement polychrome représentant deux personnages.No longer availableDim. h: 5cmEstimate: € 80/120 -
#723
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.
Masque africain en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#521
“Vrouwelijk naakt met rat” Een erotische netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Nu feminin au rat”. Netsuké érotique en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#33
Een lot van vijf presse-papiers, waarbij twee van kunststof en drie van glas. Eén gemerkt ‘Murano’ naar een ontwerp van Archimede Seguso (1909 - 1999).
Ensemble de cinq presse papier dont deux en plastique et trois en verre. Un marqué Murano d’après un dessin d’Archimede Seguso (1909-1999).No longer availableEstimate: € 60/100 -
#807
Een toiletstel van geslepen Boheems kristal. Stoppen toegevoegd.
Garniture de toilette en cristal de Bohème taillé. Bouchons rapportés.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#500Omega De Ville Automatic
Een dameshorloge met lederen armband. Slijtage.
Montre de dame aux bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#420
Zes verschillende armbanden, één in de vorm van een uil.
Six bracelets dont un en forme de hibou.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#234Eugène Van der Linden
“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur toile. Signée et datée ‘78.No longer availableDim. 68 x 78 cmEstimate: € 80/120 -
#578
Een kom uit Chinees porselein met een blauw en wit decor. Naar het kraakporselein.
Un plat en porcelaine de Chine dite kraak bleu et blanche.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#592
“De sigarenrooksters.” Een triptiek van plexiglas van drie Cubaanse dames.
“Les fumeuses de cigares”. Triptyque en plexiglas représentant trois Cubaines.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 300/340 -
#1070B.W.M. & Co.
Een servies van blauw en wit porselein met het decor ‘Poultry’, bestaande uit een grote en twee kleine terrines, twee sauskommen een aspergeschaal, diverse schotels, een taartstaander, een kom, grote, kleine en diepe borden.
Service en porcelaine bleue et blanche à décor “Poultry” comprenant une grande et deux petites terrines, deux saucières et un plat à asperges, plusieurs plats, un plat à gâteau, un bol, des assiettes plates, creuses et à dessert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 119 cmEstimate: € 40/60 -
#638
Een bol vaasje van Chinees crackleware.
Un petit vase chinois en “crackleware”.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#468
Een oude houten ‘foodbox’. China, XIXe eeuw. Gesigneerd.
Ancienne boîte à provision en bois. Chine, XIXe siècle. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#450Lima
Veertien verschillende kleurrijke handgemaakte armbanden. Artesania Mujer Matsigenka.
Quatorze bracelets multicolores faits main. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 80/150