Similar lots by type
-
#995
Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1104
Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200/240 -
#993
Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100/120 -
#1135
Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#647
Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1092
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/180 -
#1097
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#1093
Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200/300 -
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#991
Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100/160 -
#985
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200/300 -
#1112
Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/240 -
#1124
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#198
Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.
Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 1500/1600 -
#1085
Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1144
Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100/180 -
#1114
Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1109
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180/240 -
#1110
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#643
Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#990
Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.
Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#1087
Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#625Ethiopie
Een zilveren ketting met hanger ter plaatse aangekocht in 1985.
Chaîne en argent et pendentif. Achetés sur place en 1985.No longer availableDim. 108,45 gEstimate: € 60/100 -
#529
“Bedelaar bij een ruïne”. Aquarel op papier.
“Mendiant près d’une ruine”.No longer availableDim. 31 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#1017Stein
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met een jachtscène, handvat in de vorm van een vos, gemerkt C.S. (H. 22 cm). Eén bolle met grijs en kobaltblauw decor met Regensburg, Befreiungshalle en Walhalla (H. 14 cm). Eén bolle met dieren en bloemenguirlandes in grijs en kobaltblauw (H. 13 cm). Eén met “Erinnerung an meine Dienstzeit” (H. 16 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#868Stein
Een bierpul van bruin steengoed. Deksel met tinnen klep. Versierd met een uitsparing met oogstscène en een spreuk in twee gerstguirlandes: “Der Reben-und der Gerstensaft verleiht dem Menschen Muth u. Kraft”. Onderaan gemerkt: Villeroy & Boch Mettlach (jaren 1880). Een haarscheur over de hele hoogte.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 20/25 -
#951
Een lot bronzen diertjes, bestaande uit twee paardjes en twee zittende konijntjes.
Lot d’animaux en bronze comprenant deux chevaux et deux lapins assis.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300 -
#1014R. Collon
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#544
“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1029
Een lot van negen ingekaderde gravures met betrekking tot geneeskrachtige planten. XIXe eeuw.
Lot de neuf gravures encadrés traitant les herbes médicinales. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#975Meissen
Musicerend koppel. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Couple musicien. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50/80 -
#29Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Portaal”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portail”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#730Ecuador Guayasamin
Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen.
Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties.No longer availableEstimate: € 80/120