#681
#268
Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
#718Boucart, Paris
Een banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
#552
“Personages in een Birmaans landschap”. Olieverf op doek.
#863Val St. Lambert
#300
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#844
Deux chaises en chrome et noyer, assises et dos cannés.No longer availableDim. h: 84 cm b: 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#367
Un album de collection à timbres postes divers. Une pince avec des timbres B.R.D. 1949-1990. Et une boîte avec des cartes de stars et 22 livrets d’échange avec timbres.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#760
Een halssnoer met vier rijen parels en geel gouden slot (te herstellen).
#781
Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#331
“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
#131Kaiser
Un vase en porcelaine Imari polychrome. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 35 / 55