Other lots in this auction
-
#795
Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
Un lot de 18 petites statues en porcelaine chinoise. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#800
Een goudgepatineerd houten dienblad met een handgeschilderd églomisé bloemendecor.
Un plateau en bois à patine dorée, décor églomisé peint à la main.No longer availableDim. 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#753
een polychrome Murano vaas.
Un vase Murano polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55 / 65 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 230 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623
Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.No longer availableDim. l: 35, h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#273
Twee laat XIXe eeuwse goudweegschaaltjes in houten kistjes. Bijna compleet.
Deux balances à or, fin XIXème siècle, dans des coffrets. Quasi complet.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#544Mary Verloop VLB
“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#847
Theaterkijker, versierd met parelmoer op messing.
Une paire de lunettes de théâtre, décorations de nacre et de laiton.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#138Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een jongedamesbuste van meerkleurig gepatineerd wit terracotta. Achteraan gesigneerd en genummerd. Kleine schilfer aan de achterkant van de basis.
Un buste de jeune femme en terre-cuite polychrome et blanc. Signature au dos et numéroté. Petit éclat au dos de la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#225
Een 18 karaats geel gouden slangvormige ring bezet met een diamant oude slijp en een robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague serpent en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille et un rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,97 gEstimate: € 500 / 600 -
#350
Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
Six bracelets en or jaune 18 ct différents.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 900 / 1000