Other lots in this auction
-
#719
Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
Un scriban antique en chêne. Sans clé.No longer availableDim. 30 x 7à x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#457
“Visserskoppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
”Couple de pêcheurs”. Une paire de statues en porcelaine de Bruxelles polychromes et dorées.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 80/100 -
#729
Luchter van in reliëf gegoten opaalglas met centrale vierkante coupe en vier glazen lampenkapjes. Periode art deco. Kleine letsels.
Un lustre en verre d’opale coulé en relief, une coupe centrale carrée et quatre abat-jour en verre. Période Art Déco. Petits dégâts.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/150 -
#771
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een kopje en een schoteltje en een parfumflesje.
Un lot de porcelaine chinoise, comprenant une tasse et sous-tasse, et un flacon à parfum.No longer availableDim. h: 7 & 16,5 cmEstimate: € 40/50 -
#425
Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
Deux carpettes antiques orientales noués main.No longer availableDim. 160 x 106; 186 x 120Estimate: € 120/200 -
#258
Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée?No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#477
Een Chinees porseleinen bord met een famille rose en capucinedecor.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille rose et capucine.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#678
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#586
Een eikenhouten commode met vier laden, versierd met gesculpteerde bloemenmanden en -guirlandes. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une commode à quatre tiroirs, décoration de panier de fleurs et guirlandes sculptés. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 105 x 127 x 57 cmEstimate: € 300/500 -
#326
Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#896
Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 20/30