#683Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 700 / 800 -
#722Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.
Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#122I. Verheyden“Platbodems op de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Barges sur l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#405BreitlingEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband. Quarts. (topje te herstellen).
Une montre en acier inoxydable, bracelet en cuir (à réparer). Quartz.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#366Een neogotisch meubeltje van gebeeldhouwd eikenhout met één deur. Eind XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne sculpté à une porte. Style Néogothique. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 144, d: 32.5, b: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#403Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#615Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 650 / 750 -
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
#570Een ivoren slavenarmband.
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#899Een lot groen kristallen glazen in verschillende uitvoeringen. We voegen er een presse-papier aan toe.
Un lot de verres en cristal vert différents. Nous ajoutons un presse-papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30