Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.

Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.

Une paire de statues en porcelaine représentant un homme et une femme.
Dim. h: 18,5 cm
SKU: 2506190483.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #587

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. XIXe eeuw.

    Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #697

    Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Eén gerestaureerd.

    Deux petites pendules murales, cadrans en porcelaine peints à la main. Une pendule restaurée.
    No longer available
    Dim. l: 23 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #802

    Een karaf van Val Saint-Lambert met een montuur van zilver, Belgische keuren 835‰. We voegen er 9 kristallen borrelglaasjes aan toe.

    Une carafe Val St. Lambert avec monture en argent, poinçons belges, 835 ‰. Nous ajoutons 9 verres à liqueur.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #828

    Een paar vazen van paars glas.

    Une paire de vases en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #436

    Een mahoniehouten kamerknecht.

    Un valet de chambre en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #409

    Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.

    Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.
    No longer available
    Dim. ø 15 cm; h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #644
    Vincent De Vos
    Period: 1829 - 1875

    “Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #79
    Albert Servaes
    Period: 1883 - 1966

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    ”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #571

    Een Chinese porseleinen turkooise dekselschaal. Onderaan gemerkt.

    Un plat à couvercle en porcelaine chinoise turquoise.
    No longer available
    Dim. ø 18 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #805

    Twee borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders. We voegen er een XIXe eeuws Imaribordje aan toe. Twee met randschilfer.

    Deux assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome de papillons. Nous ajoutons une petite assiette Imari du XIXème siècle. Deux éclats.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,23 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #806

    Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.

    Une grande et deux petites tables de salon, tablettes en verre.
    No longer available
    Dim. 130 x 70 cm en 70 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #623

    Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.

    Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.
    No longer available
    Dim. l: 35, h: 20 cm
    Estimate: € 260 / 280
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More