Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.

Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.

Une paire de statues en porcelaine représentant un homme et une femme.
Dim. h: 18,5 cm
SKU: 2506190483.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #618

    Een paar gemberpotten in blauw/wit met ‘langleven’ symbolen.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, et symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #758

    Drie Russische zwaardbajonetten.

    Trois baïonnettes à épées russes.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #815

    Een paar koperen kandelaars met porseleinen monturen, versierd met handgeschilderde decors.

    Une paire de candélabres en cuivre et montures en porcelaine, décoration de roses peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #318

    Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.

    Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #463

    Een verguld bronzen inktstel in barokke stijl, versierd met engelen. We voegen er een art nouveau vloeiblok aan toe.

    Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #879
    Meissner

    Een vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.

    Un petit vase et une carafe en cristal taillé avec décor de fleurs. La carafe porte une signature.
    No longer available
    Dim. h 32 cm & 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #398

    Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje met zes borreltjes in een peervormige houder.

    Un ensemble à liqueur, comprenant une carafe et six verres, support en forme de poire.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #611

    Een Chinese porseleinen schotel in famille jaune met cartouches van landarbeiders op de vleugel en een tafereel met figuren op het plat.

    Un plat en porcelaine chinoise , famille-jaune, cartouches d’ouvriers sur les ailes et une scène de figures sur le plat.
    No longer available
    Dim. ø 32 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #232
    Johann Bernard Klombeck
    Period: 1815 - 1893

    “Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.

    ”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.
    No longer available
    Dim. 71 x 91 cm
    Estimate: € 2500 / 4000
  • #660
    Pomellato

    Een zwart rubberen ketting met 18 karaats wit gouden slot met een hartvormige hanger van zilver met calcedoon van ± 30 ct.

    Une chaîne en caoutchouc et fermoir en or blanc 18 ct et pendentif en argent et une calcédoine de ± 30 ct.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #632

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

    Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.
    No longer available
    Dim. 93 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288
    H. Liebar

    “Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.

    ”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 60 x 38 cm
    Estimate: € 70 / 90
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More