#675Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
#687Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
#685Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
#695Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
#676Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
#369Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#756Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.
#770Een notenhouten wandconsole.
Console en noyer.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#732Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
#776Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
#730Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.
#725Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#766Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.
#735Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 100
#141Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.
#34Een reeks van acht lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven in en rond Luik en Verviers. Ed. Simonau & Toovey.
Suite de huit lithos de la série “Belgique Industrielle” aux vues d’usines importantes du XIXe siècle de la région liégeoise. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#47Een lot van zes XIXe eeuwse doosjes, waarvan vijf met schildpad. Enkele beschadigingen en manco’s.
Lot de six petites boîtes dont cinq en écaille. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. b: 6 & 9 cm; Ø: 8 - 9 cmEstimate: € 120 / 200 -
#36Een geaccoleerde guérdon met ingelegd blad.
#129Fr. De Roover“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#604Een paar gietijzeren tuinvazen op sokkel.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +/- 3,35 ct. Color J/K, VS.
Bague en or blanc 18 K sertie d’un solitaire de ± 3,35 ct. Couleur J/K, VS.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 10000 / 15000 -
#382Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
#784“Electric chair”. Een genummerde kunstprint, uitgegeven door Sunday B. Morning. 1971.
“Electric chair”. Estampe numérotée. Ed. Sunday B. Morning 1971.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#205Een 14 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 1,10 ct.
Bracelet en or blanc 14 K serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 700 / 800