#309Een Onica Royal Plazuid Gouda dekselvaas met floraal decor.
#310Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.26 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#372Faeq Hassan“Pijproker”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Lichte schade bovenzijde papier.
"Pipe smoker." A drawing, mixed media on paper. Slight damage to the top of the paper.No longer availableDim. 39 x 29Estimate: € 75 / 125 -
#606Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#278Een vintage keramische West-Germany drip-glaze lampenvoet, met extra lichtpunt in de voet.
#440Een zilveren ketting met hanger met diamand oude slijp van 0,05 ct. We voegen er een zilveren kruis aan toe bezet met granaat.
#600Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableDim. 84 x 38cmEstimate: € 150 / 250 -
#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#646Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
A hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 135 x 90cmEstimate: € 60 / 80