#138Lladro‘Southern Charm’, een Lladro beeld, modelnr 5700 in originele verpakking. Stang van de paraplu ontbreekt.
'Southern Charm', a Lladro figurine, model number 5700 in original packaging. Umbrella stick is missing.No longer availableDim. H: 26cmEstimate: € 150 / 250 -
#373Een groene opaline vaas met bloemen in reliëf, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A green opaline vase with raised floral decoration, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#453Jean-Paul Cleren“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
#405E. AllebéEen collage met een zeer vroege vorm van verkeersagressie, dit volledig gemaakt met postzegels. Draagt rechts onder de naam Ed. Allebé.
A collage depicting an early form of road rage, entirely made with postage stamps. Signed in the bottom right by Ed. Allebé.No longer availableDim. h 28 x b 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Drie schabben.
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220 -
#530Een 18 kt geelgouden broche bezet met smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 13,35 gEstimate: € 400 / 500