#16Een bijzettafeltje met rond marmeren blad, 3 ijzeren poten met brons gesculpteerde bokkenhoofden en hoeven.
A side table with a round marble top, 3 iron legs with bronze sculpted goat heads and hooves.No longer availableDim. 53 x Ø40cmEstimate: € 80 / 100 -
#237“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
"Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#511Leo NelenPeriod: 1938-2012“Eierhoedster”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Schilferschade aan de vingers.
#648Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#483-Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
A pair of bronze bookends in the shape of elephants with a blue-green patina.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 450 / 500 -
#361Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
#413Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
A terracotta sculpture of a Buddha head.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 100 / 140