#484“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#495Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
#33Een koperen lessenaar met boek Iliade.
A copper lectern with book Iliad.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#524Els van Rompu“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
#341Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
#264Frans Van Tongerloo“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
#642“Filmstrip”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Filmstrip". Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 100cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een houten juwelenkastje met 2 deurtjes en schuifje. Floraal decor op het glasraam.
A wooden jewelry box with 2 doors and a drawer. Floral decoration on the glass window.No longer availableDim. 24 x 18 x 11cmEstimate: € 40 / 60