#167Paul Ludwig KowalczewskiPeriod: 1865-1910“Germanischer Krieger”. Een brons gesculpteerd beeld van een krijger met gehoornde hoofdtooi. Op donker marmeren sokkel. Draagt signatuur.
"Germanic Warrior." A bronze sculpted statue of a warrior with a horned headpiece. On a dark marble pedestal. Bears a signature.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 400 / 500 -
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#29J. Cuvelier“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#137Deux de DelvauxEen khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#462Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Mokkende clown”. Een schilderij, olieverf op board. Signatuur bovenaan, gedateerd ‘87.
"Moping clown". A painting, oil on board. Signature at the top, dated '87.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 250 / 350 -
#518-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 260 / 300 -
#206Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#208Leonhard ValkPeriod: 1675-1755“Novus Globus Terrestris. Auct. et Editor Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami”. Een miniatuur wereldbol, voorzien van gegraveerde en ingekleurde panden. In zijn lederen omhulsel, binnenin versierd met een gegraveerde en gekleurde dierenriem. Toeschrijving d.d. 1975 door J. Van Beylen, Nationaal Scheepvaartmuseum Antwerpen. Kleine letsels en slijtage.
"Novus Globus Terrestris. Published and edited by Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami". A miniature globe, with engraved and colored buildings. It comes in a leather case, decorated on the inside with an engraved and colored zodiac. Attribution dated 1975 by J. Van Beylen, National Maritime Museum Antwerp. Small damages and wear.No longer availableDim. Ø 8 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 300 x 205cmEstimate: € 80 / 120