#84“Interieurzicht vanuit de stal”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gemongrammerd F.B.
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,60 ct. F VS1 en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central diamond 0.60 ct, F VS1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.58 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#646Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#184Salvador Dali“Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"The Judgment of Paris." A color etching on paper, signed at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 64 x 55cmEstimate: € 300 / 400 -
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
An orange vintage steel road bike from the Belgian brand Flandria, frame size 58.No longer availableDim. maat 58 cmEstimate: € 100 / 150