Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.

Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.

Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.
Dim. Ø: 12,5 cm
SKU: 2808180652.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #652
Estimate: € 65 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #598

    Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.

    Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #793

    Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.

    Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. 56 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #615
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #561

    Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.

    Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #695

    Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine et glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #584

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #587

    Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.

    Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #555

    Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #545

    Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.

    Une paire de vases pansus en porcelaine de Chine en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #745

    Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.

    Un petit vase balustre en porcelaine Céladon craquelée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #603

    Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.

    Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #675

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #597

    Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.

    Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #559

    Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #535

    Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un petit bol rond en porcelaine de Chine avec glaçure de couleur rouille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.

    Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #588

    Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.

    Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #562

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #642

    Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.

    Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #685

    Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.

    Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #665

    Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.

    Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #460

    Een Chinese tweedeurskast van meersoortig hout, versierd met gebeeldhouwde paneeltjes met drakendecors.

    Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.
    No longer available
    Dim. 120 x 101 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #515

    Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637

    Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.

    Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #349

    “Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.

    ”Cours du Rhin”.Une carte ancienne mise en couleurs. Maillart et soeur. Bruxelles.
    No longer available
    Dim. 42,5 x 33,5cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #755

    Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.

    Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #722
    Jozef Tilleux
    Period: 1896 - 1978

    “Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.

    ”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #141

    Een groot bord van meerkleurig Brussels aardewerk met een dame in het plat. Fabriek Stevens, omstreeks 1800.

    Grande assiette en faïence de Bruxelles polychrome représentant une dame sur le plat. Fabrique Stevens, vers 1800.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #118

    Een groot plaasteren paardenhoofd.

    Grande tête de cheval en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #776

    Drie stoelen, waarbij twee in regencestijl met rieten zit en één in regencystijl

    Trois chaises, dont deux dans le style Régence avec assises en paille, et une de style Régency.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #191
    Edward Leibovitz

    “Groep”. Blauwgroene glazen sculptuur. Gesigneerd.

    “Groupe”. Sculpture en verre bleu-vert. Signée.
    No longer available
    Dim. 42,5 cm
    Estimate: € 1400 / 1800
  • #586

    Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.

    Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.
    No longer available
    Dim. 226 x 211 x 86 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #712

    Een beukenhouten armstoel in Louis-XIII stijl met groen fluwelen bekleding.

    Un fauteuil en hêtre, style Louis XIII, revêtement en velours vert.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #713

    “Eend”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    “Canard”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.

    Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 88 m
    Estimate: € 240 / 320
  • #583

    Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.

    Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 800 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More