Other lots in this auction
-
#661Een lot van drie verschillende snuffbottles, waarbij twee van cloisonné op geel koper en een met een volledig emaildecor. Allen gesigneerd onderaan.
Un lot de trois flacons, dont deux en cloisonné sur cuivre jaune et un en décor émail complet.No longer availableDim. h: 6,5 - 7 cmEstimate: € 150 / 200 -
#737Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
Une série de quatre carreaux Art Déco de Hemiksem.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#574Monogrammist E.H.“De dans”. Gemengde techniek. Achteraan toeschrijving.
”La danse”. techniques mixtes. Attribution au dos.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#742Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#831Een antiek tweeloops vuursteengeweer.
Un fusil à double canon antique.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#399Zes lepeltjes en één suikerlepeltje versierd met rozentakjes van zilver. C.B. 835‰ en drie kleine zilveren lepeltjes van Delheid en zes van Stellamans.
Six petites cuillères et une cuillère à sucre à décoration de branches de rosiers en argent. C.B. 835‰No longer availableDim. 124 gEstimate: € 30 / 40 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring met bezet een centrale diamant van ± 0,92 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,92 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#2Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#596AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
Un couloir de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 348 x 87 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Christofle, Paris. Een grote ovale en twee ronde schotels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een peper-en een zoutmolentje aan toe evenals vier strooibusjes van andere merken.
Christofle, Paris. Un grand plat ovale et deux plats ronds en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un moulin à sel et un moulin à poivre, ainsi que quatre saupoudroirs de différentes marques.No longer availableDim. Ø 30 Ø 35 en Ø 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Une carpette d’Orient en laine noué main, motif géométrique.No longer availableDim. 220 x 137 cmEstimate: € 80 / 120

