Other lots in this auction
-
#715Een lang gerekte siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un long vase en verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#644“Rabbijn”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mané Katz.
”Rabbin”. Huile sur toile. Porte la signature: Mané Katz.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#505Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#452Creado“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#44Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.
”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#511Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels op bloeiende takken. Begin XIXe eeuw. Schade aan de kraag.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison. Début XIXème siècle. Dégât au col.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#15Een halsketting van zoetwaterparels met bijpassende oorbellen. In etui.
Un collier de perles d’eau douce et boucles d’oreilles assorties. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#14“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#885Een lot van drie verschillende stolpen, waarbij één met een Heilige Familie, Eén met St. Antonius en één met een jonge Christus.
Un lot de trois oeuvres sous cloche: la sainte Famille, St. Antoine et le jeune Christ.No longer availableDim. h: 23 - 52 cmEstimate: € 35 / 50 -
#774‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22 / 26 -
#765Een Art - Nouveau sierstuk in wit en groen met een afbeelding van twee vrouwen in een zuiderse tuin.
Une pièce Art Nouveau blanche et verte, représentation de deux femmes dans un jardin.No longer availableDim. h: 19 cm; l: 35cmEstimate: € 30 / 40

