#261
“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak, metaal en marmer.
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#313
“Hinde.” Een beeldje van zamak op marmeren voet.
#621
Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#243
“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak en marmer.
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
#173
Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd wit marmer. Gemonogrameerd “W.M.”.
Buste de femme en marbre blanc. Monogrammé “W.M.”.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 360/400
#262Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935
“Avondzon te Wilrijk” & “Boekenbergpark te Deurne”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Soleil du soir sur Wilrijk” et “Parc Boekenberg à Deurne”. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 120/160 -
#458Giorgio Armani
Tien dezelfde fotoalbums.
Dix albums à photographie identiques.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#161
Een zesdelig zilveren serveerbestek in etui. 800‰.
#672Frank Mortelmans
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#858Stein
#635Ecuador
“Cultura Bahia”. Een object ter plaatse aangekocht in originele doos.
#163
Een klein antiek pistool. Beschadiging aan de kolf.
#231
La Sainte Vierge en biscuit monochrome blanc, flanqué de deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Sous trois globes en verre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1003Stein
Drie bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. Eén met een kapel en één met “Burgruine Niesten”, beide onderaan gemerkt Schedel, Bavaria. Eén met een bierkar.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#775Peru
Quatre colliers et un pendentif en quartz de différentes couleurs sertis en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#669
Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures met een zicht op het Martelarenplein te Brussel, een zicht op Utrecht en een zicht op Amsterdam.
Trois gravures colorées du XVIIIe siècle représentant la Place des Martyrs à Bruxelles, une vue d’Utrecht et une vue d’Amsterdam.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#275
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.