Similar lots by type
-
#261
“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak, metaal en marmer.
“Femme au chien”. Sculpture art déco en régule, métal et marbre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#313
“Hinde.” Een beeldje van zamak op marmeren voet.
“Une biche”. Statuette en régule sur base en marbre.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40/50 -
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#173
Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd wit marmer. Gemonogrameerd “W.M.”.
Buste de femme en marbre blanc. Monogrammé “W.M.”.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 360/400 -
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#243
“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak en marmer.
“Femme et chien”. Statuette art déco en régule et marbre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#621
Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#594
“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#698
Een Oost-Afrikaanse trommel.
Tambour de l’Afrique Orientale.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#721
Een netsuke van gesculpteerd fruithout in de vorm van drie kikkers. Onderaan gesigneerd.
Netsuke en bois fruitier sculpté en forme de trois grenouilles. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60/80 -
#677
Een Afrikaans beeldje en een mes met lederen handvat en schede.
Statuette africaine et un couteau à manche et fourreau en cuir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#646
Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#448Giorgio Armani
Vijftien dezelfde fotoalbums.
Quinze albums à photographies identiques.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#1034
Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#616
Een eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan en een gebogen kap. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne à deux portes pleines vers le bas et à corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#1031Stein
Vier bierpullen van steengoed en porselein met tinnen deksels. Eén met een zalm (H. 17,5 cm). Eén met “World Cup USA 1994” (15,5 cm). Eén met een fries in naturel en greige, onderaan gemerkt (H. 22,5 cm). Eén met een exotisch landschap, onderaan gemerkt (H. 23 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#582Marieke De Ridder
“Liggende dame”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Femme couchée”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘86.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#200
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1500/1700 -
#192W. Dalle
“Landschap met hoeve bij een dichtgevroren rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme près d’une rivière gelée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60