#16
Een uitgesneden houten jardinière met vogeldecor.
#221
Een klokstelletje van verguld brons en albast in Charles X-stijl. De pendule versierd met een jonge vrouw, die een bloemenkrans krijgt aangereikt door een engeltje. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm opnieuw te bevestigen).
Garniture de style Charles X en bronze doré et albâtre. La pendule ornée d'une jeune femme, qui est présentée avec une guirlande de fleurs par un ange. Accompagné de deux bougeoirs à deux points lumineux (un bras à refixer).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 300/400 -
#528
Een paar grote balustervazen van veelkleurig Chinees porselein. Canton, XIXde eeuw. Eén vaas beschadigd en hersteld, de andere met kleine randschilfer.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine. Canton, XIXème siècle. Un vase abîmé et réparé, l'autre avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250/400 -
#452
Japanse houtdruk met geisha op een brug.
#219
Belgische School. “Hooischoven”. Olieverf op paneel.
Ecole belge. "Gaines de foin". Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#675
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#57Val Saint Lambert
#369
“Bloemenpad.” Gemengde techniek op papier.
#475
#649
#560
#576
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100/160