#429Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: animorphe kruiken, vaasjes enz.
Nombreux objets en verre vert moulé : pichets animorphes, vases, etc.No longer availableDim. h: 85 en 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.
#163Capodimonte“Ploegende boer met ossenspan”. Een grote groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Gesigneerd Maggione en gemerkt.
Laboureur avec des boeufs. Un grand groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Signé Maggione et marqué.No longer availableDim. L. 84 cmEstimate: € 150 / 250 -
#623Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
#627Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
#375Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#223Delvaux, BruxellesEen zijden foulard. Gemerkt
#138Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
#293Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
#177Een zilveren toasthouder, getooid met een gevleugelde leeuw.
Un porte-toast en argent, orné d'un lion ailé.No longer availableDim. h: 13,5 cm 483,14 gEstimate: € 220 / 300