#131Antoine NelsonPeriod: 1849 - 1910“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Escapade hivernale. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 320 / 360 -
#542Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableDim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
#324Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#15Een 14 K geelgouden broche in bladvorm 5,83 g en een 18 K geelgouden hoedenspeld 1,77 g bezet met een parel.
Une broche en forme de feuille en or jaune 14K 5,83 g et une épingle à chapeau en or jaune 18K 1,77 g sertie d'une perle.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#405TabrizEen handgeknoopt perzisch kleedje, zijde op katoen.
#580Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté pentagonal avec dessus en marbre.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#297Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
#33Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un lot de cinq anciens appareils photo, composé d'un Zeiss Ikon Nettar, d'un Polaraid, d'un Konica, d'un Yashika et d'un Canon.No longer availableEstimate: € 40 / 60