#658Een paar witgepatineerde gietijzeren plantenbakken.
Paire de jardinières en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 200 -
#800Doosje van Chinese lak met vergulde versiering.
#128Een gestileerde Madonna met kind van Afrikaans ivoor. Jaren ‘30.
#672Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#778“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
#629“Portret van een adellijk personage”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une personnalité noble”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#329Walter TeuninkPeriod: °1941“Golven aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vagues devant la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#276Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale turkoois.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une turquoise centrale.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 200 / 250 -
#621Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#151Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.
Portefeuille en cuir beige vernis. Avec boîte. Code TH1022.No longer availableDim. 10 x 11 cmEstimate: € 240 / 300