Other lots in this auction
-
#206
Een eikenhouten eendeurskast, versierd met gesneden geometrische motieven.
Meuble en chêne ouvrant à une porte décorée de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50 / 100 -
#337
Een gefineerd theekistje van notenhout met twee leeuwenkoppen aan de zijkanten.
Boîte à thé en placage de noyer décorée de deux têtes de lion sur les côtés.No longer availableDim. 16 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347Rihouet à Paris
Acht porseleinen kopjes met ondertasjes met handgeschilderde bloemendecors en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Huit tasses et soucoupes en porcelaine aux décors de fleurs peints à la main, bordures dorées. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 100 / 160 -
#369
Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#188
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250 / 350 -
#244
“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Del Lungo
“De gladiator”. Een albasten beeld op losse sokkel. Achteraan gesigneerd. Beschadigingen.
“Le Gladiateur”. Sculpture en albâtre à socle amovible. Signée au verso. Dégâts.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 260 -
#164
“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#349
Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en noyer.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286
Een gefineerd halmeubel, versierd met inlegwerk en met vijftien etsen van o.a. de Smet, Lamornière & Mols.
Meuble de vestibule en bois de placage, décor incrusté et avec quinze eaux-fortes par maîtres connus tel que De Smet, Lamorinère, Mols e.a.No longer availableDim. 256 x 155 x 26 cmEstimate: € 300 / 500 -
#788
Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#753Mills
Een vierdelig art-deco koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt.
Service à café et à thé art déco en métal argenté sur plateau. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9- 23 cmEstimate: € 100 / 120