#406
Karadja lopertje. Handgeknoopt en van wol.
#86
Een handgeknoopte Hamadanloper.
#843
#610Guy Laroche
#267
Een scheepsklok met messingen kast.
Horloge de bateau en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#528BFK
Een bonbonnière van wit aardewerk met een verguld decor van bladeren en vogels. Onderaan gemerkt.
Bonbonnière en faïence blanche à décor doré de feuilles et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#197Royal Doulton
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome, décoré de fleurs stylisées. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#644
Een wandspiegel van rijkelijk gesculpteerd hout met Afrikaans wild versierd.
Miroir en bois richement sculpté à décor d’animaux africains.No longer availableDim. 122 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#743
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Brussel, omstreeks 1950.
#177
Art deco koffie-en theeservies met plateau. Verzilverd metaal, gemerkt onderaan Roelant.
#333Alessi
Een koffiestel, bestaande uit een kan, een melkpot en een suikerpot van verzilverd metaal en hout. Onderaan gemerkt.
#138
Deux groupes en porcelaine polychrome: l’un formant un couple élégant, l’autre une femme jouant la piano. Travail allemand. Petit dégât à une robe.No longer availableEstimate: € 40/50