Similar lots by type
-
#495
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#617
Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 500/600 -
#211
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900/1000 -
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300 -
#693
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#698
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#187Sylvain KinsburgerPeriod: 1855 - 1935
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#237
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360/400 -
#207Spilliart
Een damesbuste van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 650/750 -
#520
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.
Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#373
Twee wandlampen van goudgepatineerd brons in de vorm van door een strik gedragen fakkels. Lodewijk XVI-stijl. Glazen kapjes manco.
Deux appliques en bronze doré en forme de torches aux rubans. Style Louis XVI. Un abat-jour en verre manque.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/180 -
#691
Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.
Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#458
Een paar Chinese lampvoeten van cloisonné op geelkoper op houten sokkel.
Paire de pieds de lampes en cloisonné sur cuivre jaune. Socles en bois.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 180/200 -
#751
Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.
Plaquette ronde en bronze avec l’arme d’Anvers en relief. Provenant d’un remorqueur anversois.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#203Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Archer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#419
Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#608
Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 500/600 -
#409
Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.
Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#183Georges Van Der StraetenPeriod: 1856 - 1926
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 220/280 -
#601
Een gestileerde zittende jaguar van brons.
Jaguar stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 800/900 -
#510
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#589
“Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 90/120 -
#633
Een koperen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages op email op de buik. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Flacon à parfum en cuivre à décor de personnages peints à la main sur émail. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140/160 -
#413
Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.
Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#635
“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Roëde”.
“Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature: “Roëde”.No longer availableDim. 58 x 40,5 cmEstimate: € 300/400 -
#376Lori
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200/300 -
#165
Een halssnoer van de nomaden uit het grondgebied Ogaden. Somali / Yemen.
Collier des nomades d’Ogaden. Somalie/Yémen.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#466
Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout in barokke stijl, bekleed met naaldwerk. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en noyer sculpté de style baroque recouverts de tapisserie. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#737
Een eenvoudig Sikhzwaard.
Sabre sobre des Sikh.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#502Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 24/100 buiten de plaat.
“Composition”. Litho. Signée et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 94 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#719Bengt LindströmPeriod: 1925-2008
“Figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Figures”. Litho. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 100/160 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#622
Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
Petit couloir d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 266 x 107 cmEstimate: € 60/80 -
#535
Een buffetkast met opzet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren onder laden en bovenaan twee deuren langs een centrale gevitreerde deur.
Buffet à deux corps de style Louis XV, le bas à trois portes pleines en dessous de tiroirs et le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 250/400 -
#522H***
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1972 op verso.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé illisiblement et au verso daté 1972.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 60/100