Similar lots by type
-
#600Een groot bureau in Lodewijk XV-stijl met lederen blad en verguld bronzen beslag in de geest van Boulle.
Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.No longer availableEstimate: € 2000 / 2200 -
#626Een garderobekast van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne sculpté à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 192 x 132 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#540Een paar dagobertstoelen van gesculpteerd eikenhout, versierd met een engelenhoofdje, draken en een schild. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Paire de chaises Dagobert en chêne sculpté décorées d’une tête d’angelots, de dragons et d’un écusson. XIXe siècle. Couverture à remplace.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 250 / 400 -
#576Een Chinees meubel van deels verguld en gelakt hout met twee deuren, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Meuble chinois partiellement doré et laqué, ouvrant à deux portes décorées de fleurs et d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. 152 x 90 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#395Twee oude instrumentenkoffers.
Deux anciens coffres à instruments.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#570Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.
Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 120 / 200 -
#560Een ronde bilbiotheektafel van gefineerd hout in Georgianstijl met een gevacheteerd blad en vier laden in de gordel.
Table de bibliothèque ronde en bois de placage de style Georgian. Tablette en vachette et quatre tiroirs en ceinture.No longer availableDim. Ø: 112 cmEstimate: € 200 / 240 -
#455Een plantenstaander van gesculpteerd notenhout, versierd met drie zwanenhalzen.
Piédestal en noyer sculpté décoré de trois cols de cygnes.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 60 / 100 -
#593Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 700 -
#616Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.
Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 191 x 118 cmEstimate: € 400 / 600 -
#586Een tweedeursgarderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#660Een eikenhouten wandconsole met drie laden.
Console en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#666Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200 / 300 -
#801Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#196Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden, een gevacheteerd blad en versierd met bronsbeslag.
Bureau en bois de placage de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, tablette en vachette, montures en bronze.No longer availableDim. h: 79 x 161 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#515Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.
Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.
Table d’appoint en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#566Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.
Coiffeuse en bois ouvrant à un tiroir sous la tablette en marbre. Piétement à entretoise. Nous ajoutons une chaise de style Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#602Een betaaltoogje van gesculpteerd eikenhout, afkomstig uit een bioscoop.
Petit comptoir de cinéma en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#530Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.
Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#500Een sierezel van gesculpteerd hout in barokke inspiratie.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#495Een paar stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Paire de chaises en hêtre plié au vapeur de style Thonet.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#664M. De Greef“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 112 x 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173Een opengewerkt mandje van faïence de l’Est met een handgeschilderd decor van bloemen en vogels. Op koperen voet. Vroeg XIXe eeuw. Gerestaureerd.
Panier ajouré en faïence de l’Est à décor peint à la main d’oiseaux et de fleurs. Sur pied en cuivre. Début du XIXe siècle. Restauré.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#321Coupe van polychroom porselein gedragen door drie putti. Onderaan een apocrief Meissen merk in blauw onder glazuur.
Coupe en porcelaine polychrome portée par trois putti. Marque apocryphe de Meissen en bleu sous couverte.No longer availableDim. H. 25 cm, Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een tweedeursgarderobe van gebleekt eikenhout, versierd met twee gebeeldhouwde leeuwenkopjes boven de gecanneleerde zijstijlen.
Garde-robe à deux portes en chêne clair décorée de deux têtes de lions sculptées. Pans cannelés.No longer availableDim. 213 x 154 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#443Chinese kom met gelobde rand en versierd met vrouwenfiguren.
Bol chinois à bord lobé et décoré de femmes.No longer availableDim. H. 9,5 cm, Ø 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#703Twee verschillende Chinese wijzen, een visser en een voorstelling van Boeddha met een fabeldier van gesculpteerd hardhout. (Laatste met barst)
Deux sages chinois, un pêcheur et une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux en bois dur sculpté (le dernier avec fissure).No longer availableDim. h: 25 - 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.
Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200 / 240 -
#753Een lot van vijf Afrikaanse hoofden van gesculpteerd hout.
Lot de cinq têtes africaines en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#108Een metalen ‘notarislampje’ met een groen glazen kapje
Lampe de notaire en métal. Abat-jour en verre vert.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#323Coupe van geslepen kristal gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré dans la masse.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Tom Van Ee“Electra”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986 en met inscriptie Dispar Vulgo Ω .
“Electra”. Huile sur carton. Signé et daté 1986 et avec l’inscription Dispar Vulgo Ω.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 120

