Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#24C. Hagens
‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.
"Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#328
Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#237Christian Delvaux
Een lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
#611
Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75/100 -
#577
#64A. Matthys
‘Zeilboten aan het staketsel’, olieverf op doek, gesigneerd A. Matthys.
#647
Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
#685
Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.
#659Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
#44
4 ingekleurde gravures, 18e eeuws, diverse ontwerpen, stad-en plattelandstaferelen.
4 hand-colored engravings, 18th century, various designs, city and countryside scenes.No longer availableDim. h 35 cm x b 50 cmEstimate: € 40/60 -
#102Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
“Vlamingenbrug.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flemish Bridge." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 47 x 50 cmEstimate: € 160/220