Other lots in this auction
-
#475
Een bloempot van Chinees porselein.
A Chinese porcelain flower pot.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 420/440 -
#465
Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 365 x 228 cmEstimate: € 80/120 -
#559P.J. Redouté
“Le Cent-feuilles de Bordeaux” en “Rosier du Bengale”. Een paar rasterdrukken naar de meester.
“Le Cent-feuilles de Bordeaux” and “Rosier du Bengale”. A pair of raster printings after the master.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#122Jacques Villeglé
Een collage van papier door Jacques Villeglé.
A paper collage by Jacques Villeglé.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 2800/3500 -
#283
Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30/35 -
#490
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
An 18K yellow gold necklace with pendant set with a pink moonstone.No longer availableDim. ketting: 10,77 g steen: 8,72 gEstimate: € 500/600 -
#257
Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.
A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.No longer availableDim. h 78 x l 80 cmEstimate: € 60/80 -
#159
Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)No longer availableEstimate: € 400/500 -
#242Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 64,5cmEstimate: € 150/250 -
#6
Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
A butler tray in tropical wood with detachable tray.No longer availableDim. 82 x 65 x 47 cmEstimate: € 40/50 -
#690
Een lot van 6 zegelringen van zilver, sommige zegels van gegraveerd granaat. Archeologische vondsten, Romeins.
A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.No longer availableDim. 75,25 gEstimate: € 200/300 -
#60
Een 18 K geelgouden speld in de vorm van een zwaard bezet met één saffier en twee robijntjes en twee parels.
An 18K yellow gold brooch in the shape of a sword, set with one sapphire, two small rubies, and two pearls.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 120/150