Other lots in this auction
-
#464Claudie Barral“Arabische stad”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Ville arabe". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#80Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 6,69 gEstimate: € 750 / 850 -
#353Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.
Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.No longer availableDim. h: 19 cm en kleinerEstimate: € 60 / 100 -
#446Oosters handgeknoopt wollen tapijt. Verkleuring aan één kant.
Tapis d’Orient en laine noué à la main. Décoloration d'un côté.No longer availableDim. 390 x 277 cmEstimate: € 200 / 300 -
#461Een bronzen lampenvoet gedragen door drie vrouwenfiguren.
Un pied de lampe en bronze porté par trois figures féminines.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#375Een grote notenhouten armstoel met licht groene bekleding en met gedraaide kruisverbinding. Tijdperk Lodewijk XIII.
Un grand fauteuil en noyerrecouvert en vert clair et une entretoise croisée torsadée. Epoque Louis XIII.No longer availableDim. 115 x 62 cmEstimate: € 300 / 350 -
#343Twee Quarts van Engels tin, merken Quart Suffolk en Quart Impérial 485. Georgian keuren, XIXde eeuw.
Deux pintes d'étain anglais, poinçons Quart Suffolk et Quart Impérial 485. Poinçons géorgiens, XIXème siècle.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#679Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.
Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Napels“Bedelaarsfamilie”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de gekroonde N, XIXde eeuw.
"La famille du mendiant". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas du N couronné, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#508Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
Un grand bol en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de dragons.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 240 / 280

