Similar lots by type
-
#294
Een rechthoekige vintage salontafel van licht hout. Vier poten met kruisverbinding in H. Scandinavië, jaren vijftig.
Une table basse vintage rectangulaire en bois clair. Quatre pieds avec entretoise en H. Scandinavie, années cinquante.No longer availableDim. 50 x 149 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#606
Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.No longer availableDim. h 166,5 x b 59 cmEstimate: € 230/250 -
#556
Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300/340 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#476
Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.
Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 58,5 x Ø 59,5 cmEstimate: € 330/350 -
#596
Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#186
Eikenhouten tweedeurkast. Mooie paneeldeuren met barok lijstwerk. Duitsland, begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en chêne. Belles portes à panneaux avec moulures baroques. Allemagne, début XIXème siècle.No longer availableDim. 195x62x200 cmEstimate: € 200/300 -
#466
Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.
Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 61 x Ø 60 cmEstimate: € 330/350 -
#176
Een tweedelige eikenhouten bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier beglaasde deuren met latwerk. Engeland, Georgian stijl.
Bibliothèque en chêne en deux parties avec quatre portes à panneaux en bas et quatre portes vitrées à croisillons en haut. Angleterre, style géorgien.No longer availableDim. 210 x 159 cmEstimate: € 200/300 -
#599
Een grote regulateur met mooi versierde notenhouten kast. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
Un grand régulateur avec un boîtier en noyer joliment décoré. Cadran émail blanc avec chiffres romains. Complet et en état de marche.No longer availableDim. H. 130 cmEstimate: € 120/200 -
#656
Een eikenhouten armstoel met gestoken rugleuning. Engeland, XVIIde eeuw. Kleine letsels.
Fauteuil en chêne à dossier sculpté. Angleterre, XVIIe siècle. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80/100 -
#650
Tafeltje met 2 laden in de gordel.
Table avec 2 tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 102x52x74 cmEstimate: € 100/120 -
#699
Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100/120 -
#336Thonet
Een serie van zes pubstoelen van stoomgebogen hout, drie met beklede rug, drie met open rug. Zittingen bekleed met similileder. Gemerkt. Op aanvraag zijn er nog heel wat meer te verkrijgen.
Une série de six chaises de pub en bois courbé à la vapeur, trois à dossier rembourré, trois à dossier ouvert. Sièges recouverts de simili cuir. Marquées. Beaucoup d'autres sont disponibles sur demande.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#226
Een eikenhouten trogkast.
Coffre à deux portes en chêne.No longer availableDim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200 -
#436
4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit.19e eeuws.
4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.No longer availableDim. h112cm x b45cm x d42,5cmEstimate: € 120/200 -
#496
Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.
Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.No longer availableDim. h79cm x Ø88,5cmEstimate: € 250/300 -
#314
Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.
Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40/60 -
#616
Een mahoniehouten ladenkastje met vijf laden met messingen trekkers en met een ingewerkt marmeren blad. Engeland, einde XIXde eeuw.
Commode en acajou à cinq tiroirs avec anses en laiton et dessus en marbre incorporé. Angleterre, fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 69 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#6
Barokke verguld houten kerkkandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Bougeoir d'église baroque en bois doré, monté sur électricité.No longer availableDim. H. 134 cmEstimate: € 100/120 -
#486
Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330/350 -
#456
Art deco salontafel van gefineerd notenhout.
Table basse art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 57,5 x Ø 80 cmEstimate: € 230/250 -
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
Une table ronde en bois avec pied central.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100 -
#296
Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.
Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.No longer availableDim. h47 x b81 x l42Estimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#587Cérabelga
Vaas, markering onderaan en “Made in Belgium”.
Vase, marquage en bas et "Made in Belgium".No longer availableDim. h27cm x Ø12cmEstimate: € 60/80 -
#95
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met telkens één briljant van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats, chacune sertie d'un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 200/250 -
#586
Een art deco kaptafel van notenhout versierd met een lichte houten bies. Drie laden in de gordel, drieledige spiegel. Omstreeks 1940.
Une coiffeuse art déco en bois de noyer ornée d'une garniture en bois clair. Trois tiroirs en ceinture, miroir à trois volets. Vers 1940.No longer availableDim. 160 x 140 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#229L. Gressé
Een paar religieuze aquarellen op papier. Met o.a. St. Petrus.
Une paire d’aquarelles religieuses sur papier. Dont Saint-Pierre.No longer availableDim. 23 x 17,5 cmEstimate: € 100/120 -
#206
Een mooie en goed onderhouden chest-on-chest van mahoniehout. Onderaan met drie laden, bovenaan met drie grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk Victoria.
Un beau chest-on-chest en acajou bien entretenu. En bas avec trois tiroirs, en haut avec trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque Victoria.No longer availableDim. 210 x 123 x 57,5 cmEstimate: € 300/500 -
#686
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30/50 -
#15
Een 18 karaats geelgouden ketting met een hanger in de vorm van een kruis en een horoscoop.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de croix et un horoscope.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 200/250 -
#330Val Saint Lambert
Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 25/35 -
#362
Een Delftse en een Chinese dekselvaas met een blauw en wit decor. Onderaan gemerkt.
Une potiche de Delft et un vase à couvercle chinois à décor bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 49 & 40 cmEstimate: € 40/60 -
#97
Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.
Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.No longer availableDim. h47cm x Ø22cmEstimate: € 50/80 -
#34Luce VersluysPeriod: °1912
“Oosters stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petite ville orientale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#1
Beeldje “Paradijsvogel” van veelkleurig porselein, gemarkeerd “Germany”.
Figurine "Oiseau de Paradis" en porcelaine multicolore, marquée "Allemagne".No longer availableDim. h19cm x b15cmEstimate: € 40/60