Other lots in this auction
-
#194Een butlerspiegel met verguld houten kader.
Miroir de majordome avec cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#618Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.
Trois vases et un pied de lampe en faïence bleue et blanche. Delft et Nimy.No longer availableDim. h: 20 en 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#652Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#268“Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableDim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#396Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil sculpté à la reine, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#91Porzellanmanufaktur Scheibe - AlsbachAcht meerkleurig porseleinen beeldjes van Napoleontische commandanten, bestaande uit Nansouty, Soult, Bessières, Davoust, Pajol, Dorsenne en twee cavaleristen van de Keizerlijke garde. Achteraan gemerkt.
Huit figurines en porcelaine multicolore de commandants napoléoniens, composées de Nansouty, Soult, Bessières, Davoust, Pajol, Dorsenne et deux cavaliers de la Garde Impériale. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 25 - 30 cmEstimate: € 500 / 700 -
#41“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#309Goebel, Germany“Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
Bons amis. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 182.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#303Een XVIIIe eeuwse koperen bel.
Une cloche en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55 / 65 -
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
Boîte à bijoux en bois, décorée d’incrustations de laiton.No longer availableDim. 18 x 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#281Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque colonial italien de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300 / 400

