Other lots in this auction
-
#130Een 18 K geelgouden ring bezet met email en een smaragd van +- 20 ct. Maat 50.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'émail et d'une émeraude de +- 20 ct. Taille 50.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 230 / 280 -
#290Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,26 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 550 / 600 -
#683LaderierEen verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en métal argenté. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#273Een lot aardewerk, bestaande uit drie Chinese kommetjes, waarbij één met meerkleurig en één met capucineglazuurs, dekselpotje, een veldfles en een kruik.
Un lot de poterie, composé de trois bols chinois, un à glaçure multicolore et un à glaçure capucine, un pot à couvercle, une gourde et un pichet.No longer availableDim. h: 6 - 29 cm Ø: 9 - 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#294René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zicht op Antwerpen” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d'Anvers” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#369Een paar schoteltjes van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen en met capucineporselein op de onderkant. Eén met zeer kleine randschilfer.
Une paire de soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu et blanc et fond en porcelaine capucine. Une avec un tout petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#35Een 18 K geelgouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 250 / 300 -
#524Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#571Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
Une paire de statues en bois tropical sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 50 & 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#657BenzingEen oude constateur voor de duivensport.
Une vieille horloge pour le sport colombophile.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#98Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
Un vase antique en poterie Song. Découverte archéologique.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#50Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 600 / 700

