Similar lots by type
-
#179Een trumeau in verguld houten lijst in Louis-Philippestijl.
Un trumeau dans un cadre en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 220 / 280 -
#532Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 70 / 90 -
#226Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 60 / 100 -
#164Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 97 cmEstimate: € 220 / 240 -
#169Een hoge spiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#299Een smeedijzeren wandspiegel.
Un miroir mural en fer forgé.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#181Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.
Une collection de timbres belges en 7 albums.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#330Zes verschillende halssnoeren waarvan één parelmoer met bijpassende armband te herstellen.
Six colliers différents dont une en nacre peut être restaurée avec le bracelet assorti.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#588Een lot glazen, waarbij zes wijnglazen en een champagnefluit met groene en oranje voet en met bijpassende karaf. Bijgevoegd tien geel glazen roemers. (eén met randschilfer)
Lot de verres, dont six verres à vin et une flûte à champagne avec des bases vertes et orange et avec carafe assortie. Dix verres jaunes sont ajoutés (dont un avec éclat au bord)No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#86Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#59Maurice HagemansPeriod: 1852 - 1917“Vissershaven”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Port de pêche”. Une aquarelle. Signée et datée 1881.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#673AlessiWitmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.
Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 & Ø38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#94Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Paysage d'automne”. Huile sur panneau. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Twee messingen kandelaars. XVIIIe eeuw.
Deux bougeoirs en laiton. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 75 / 90 -
#621Vaas uit de sixties.
Vase des années soixante.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#567Feltmann, WeidenEen servies van Beiers porselein, versierd met vergulde rand, bestaande uit een grote en een kleine terrine, een grote ronde schotel, een slakom, 12 diepe, 12 platte en 12 dessertbordjes, 18 ondertassen en 17 kopjes (Eén met barst). Bijgevoegd 9 kopjes en 12 ondertassen van Winterling. Alles gemerkt onderaan.
Service en porcelaine bavaroise, orné d'un rebord doré, comprenant une grande et une petite terrine, un grand plat rond, un saladier, 12 assiettes creuses, 12 plates et 12 à dessert, 18 soucoupes et 17 tasses (une avec fêlure). Ajoutées 9 tasses Winterling et 12 soucoupes. Toutes marquées en bas.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#617Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.
Un bol en terre cuite vernissée à décor de feuilles. Signé en bas.No longer availableDim. 8 x 28 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#245Lalique, FranceEen kikker en een galopperend paard van gekleurd en gesatineerd kristal. Beide gemerkt.
Une grenouille et un cheval au galop en cristal coloré et satiné. Les deux poinçonnés.No longer availableDim. h: 8 - 11,5 cmEstimate: € 200 / 300

