#65
Een barok kruisbeeld van palmhout (armen hersteld), op een gepolychromeerde Lodewijk XIV-voet. Het kruis vervangen door een rudimentair exemplaar. We voegen er een kruis van zwart perenhout met plaatzilveren Christus en Lam Gods aan toe.
Un crucifix baroque en palmier (bras restaurés), sur un socle polychrome Louis XIV. La croix remplacée par une croix rudimentaire. Nous ajoutons une croix en bois de poirier noir avec plaque d'argent Christ et Agneau de Dieu.No longer availableDim. H. 61 & 41 cmEstimate: € 100 / 140 -
#487
Een moderne sculptuur naar het werk van Csaky.
#483
#651
Een houten beeldje afkomstig van Indonesië.
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
#528
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages en niches, entourés de fleurs, de papillons et d'objets de valeur. Monté comme une lampe de table, sans trous. Canton, XIXème siècle. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#396
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
#619
Een Indische gouache op zijde.
#695
Een antiek Aziatisch houten kistje met ijzeren hengsels.
#303
Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
#622Bernard CharoyPeriod: 1931
#461L.V. Van Boeckel
Een smeedijzeren roos op marmeren voet. Gemerkt.
Rose en fer forgé sur socle en marbre. Marqué.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 130 / 150