Other lots in this auction
-
#418Een paar schaaltjes in chinees porselein. Versierd met diverse figuren. Gemerkt aan de onderkant.
Une paire de plats en porcelaine de Chine. Décoré de divers personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. 28 cm x 22 cm x 6 cmEstimate: € 110 / 130 -
#442“Expressionistische boomgaard.” Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Verger expressionniste." Huile sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 36,5 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#4Julien Severin“Madonna met kind”. Een studie, potlood en pastel op papier. Gesigneerd.
"Vierge à l'enfant". Une étude, crayon et pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#54Een reeks van vier handgeschilderde officiers in profiel. Olieverf op paneel.
Un ensemble de quatre officiers de profil peints à la main. Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 19 cm x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Frans Steens“Tijl en Nele te paard”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
"Tijl et Nele à cheval". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 60 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#325Val Saint-LambertEen vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#405Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Jos De SwertsEen lot van tien affiches waaronder: Twee ingelijste posters van de ijzerbedevaart uit 1938 en 1939 (29 x 19 cm), Een affiche van de Guldensporenviering van de stad Antwerpen uit 1953, een affiche van de ijzerbedevaart uit 1931 ( 90 x 65 cm), een affiche van VZW VOS uit 1938, een grote affiche van de ijzerbedevaart uit 1938 en een kopie van Merksem Kleine kermis 1938, twee affiches van Merksem kermis uit 1937 en een kleine affiche van de ijzerbedevaart uit 1940.
Lot de dix affiches sur des fêtes flamandes.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#249“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29,5 cm x 34,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#78Drie borden van blauw en wit Hollands aardewerk. XIXe eeuw.
Trois assiettes en faïence hollandaise bleue et blanche. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#308“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
"Un masque passeport". Une tête en bois du Congo.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 25 / 35

