Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde spiegel versierd met bloemen en een strik in de kuif.

Een ronde spiegel versierd met bloemen en een strik in de kuif.

Un miroir rond décoré de fleurs et d'un nœud dans la coiffe.
Dim. 48 cm x 44 cm
SKU: 2604220064.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #418

    Een paar schaaltjes in chinees porselein. Versierd met diverse figuren. Gemerkt aan de onderkant.

    Une paire de plats en porcelaine de Chine. Décoré de divers personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 28 cm x 22 cm x 6 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #442

    “Expressionistische boomgaard.” Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    "Verger expressionniste." Huile sur papier. Pas clairement signé.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #4
    Julien Severin

    “Madonna met kind”. Een studie, potlood en pastel op papier. Gesigneerd.

    "Vierge à l'enfant". Une étude, crayon et pastel sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #54

    Een reeks van vier handgeschilderde officiers in profiel. Olieverf op paneel.

    Un ensemble de quatre officiers de profil peints à la main. Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 19 cm x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299
    Frans Steens

    “Tijl en Nele te paard”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.

    "Tijl et Nele à cheval". Un vitrail. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #325
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #405
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Jos De Swerts

    Een lot van tien affiches waaronder: Twee ingelijste posters van de ijzerbedevaart uit 1938 en 1939 (29 x 19 cm), Een affiche van de Guldensporenviering van de stad Antwerpen uit 1953, een affiche van de ijzerbedevaart uit 1931 ( 90 x 65 cm), een affiche van VZW VOS uit 1938, een grote affiche van de ijzerbedevaart uit 1938 en een kopie van Merksem Kleine kermis 1938, twee affiches van Merksem kermis uit 1937 en een kleine affiche van de ijzerbedevaart uit 1940.

    Lot de dix affiches sur des fêtes flamandes.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #249

    “Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29,5 cm x 34,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #78

    Drie borden van blauw en wit Hollands aardewerk. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en faïence hollandaise bleue et blanche. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #308

    “Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.

    "Un masque passeport". Une tête en bois du Congo.
    No longer available
    Dim. l: 7 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More