Similar lots by type
-
#676Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208Een rechthoekige eikenhouten tafel met gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen op de hoeken en op balusterpoten, eindigend in vier barokke dolfijnen.
Une table rectangulaire en chêne avec des têtes de lion sculptées avec des anneaux aux coins et sur des pieds balustres, se terminant par quatre dauphins baroques.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#226Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300 / 500 -
#526Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#166Een rijkelijk gesculpteerde Bretoense broodkast met gedraaide spijltjes in karrenwielmotief en een paneel met herbergscène in de deur.
Une armoire à pain bretonne richement sculptée avec des lattes de roue de chariot torsadées et un panneau de scène d'auberge dans la porte.No longer availableDim. 200 x 93 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#216Een vitrinekast van gebeeldhouwd en zwartgepatineerd hout op leeuwenpoten. Onderaan twee gebombeerde paneeldeuren, versierd met handgeschilderde allegorische decors, omzoomd met acanthusbladeren. Tijdperk Napoleon III.
Une vitrine en bois sculpté et patiné noir sur pieds de lion. En bas deux portes à panneaux à décor de décors allégoriques peints à la main, bordés de feuilles d'acanthe. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 600 / 1000 -
#545Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.No longer availableDim. 111 x 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Een mahoniehouten commode met drie grote en drie kleine laden.
Commode en acajou avec trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. 99 x 119 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#536Een klein eikenhouten bureau in Régence inspiratie met vijf laden.
Un petit bureau en chêne d'inspiration Régence à cinq tiroirs.No longer availableDim. 120 x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#522Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#535Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
Un bureau en chêne anglais avec neuf tiroirs et un plateau en cuir de veau.No longer availableDim. 90 x 135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#590Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.No longer availableDim. 85 x 82 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#546Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.
Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#520Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#211Een gebeeldhouwd eikenhouten ééndeurskastje met getorste stijlen.
Un meuble à une porte en chêne sculpté avec des montants torsadés.No longer availableDim. 110 x 83 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#525Eikenhouten kleerkast met twee paneeldeuren, mooi gemoulureerd. Onderaan twee laden. XIXde eeuw.
Armoire en chêne à deux portes joliment moulurées. Deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#203Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire deux portes en chêne. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 224 x 146 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#586Een eikenhouten tafel met geparquetteerd blad.
Une table en chêne avec plateau en parquetterie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#512Een commode tombeau met twee laden, versierd met imitatiemarquetterie, met bronsbeslag en met marmeren blad.
Commode tombeau à deux tiroirs, décorée de marqueterie imitation, avec garnitures en bronze et dessus en marbre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#566Een eikenhouten meubel met twee maal twee paneeldeuren en een neerklapbaar paneel in het midden. XIXe eeuw.
Un meuble en chêne avec deux portes à deux panneaux et un panneau rabattable au milieu. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#509Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
Commode de style Régence en acajou à trois tiroirs galbés.No longer availableDim. 88 x 116 x 59 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#164Jan Hubertus Leonardus De HaasPeriod: 1832-1908“Ossen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan. Zeer lichte verfschade in de neutrale zone rechts bovenaan.
Boeufs à l'étable. Huile sur toile. Signée en haut à gauche. Très légers dégâts de peinture dans la zone neutre en haut à droite.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#425Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.
Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#353Een lot van vijf kleine geodes met bergkristal.
Un lot de cinq petites géodes en cristal de roche.No longer availableDim. l: +/- 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Een lot geslepen kristal, bestaande uit een coupe op voet, een vaas op voet en een karaf.
Un lot de cristal taillé, composé d'une coupe sur pied, d'un vase sur pied et d'une carafe.No longer availableDim. h: 23; 32 & 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#578Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.
Un lot de neuf livres, édité par le Mercatorfonds.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#339Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.
Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#204“Herenportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Zonder signatuur. Schade aan de kader.
Portrait d'homme. Huile sur toile. XIXème siècle. Pas de signature. Dégâts au cadre.No longer availableDim. 73 x 91 cmEstimate: € 350 / 500 -
#418Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.
Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#329Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.
Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#192Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De Heilige mis”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.
La Sainte Messe. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#479“Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.
Portrait d'enfants. Technique mixte sur papier. Porte monogramme. Légers dommages sur le côté droit.No longer availableDim. 28 x 26,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#413Een kraagvaasje van Chinees porselein met een drakendecor in vier kleuren. Onderaan gemerkt.
Vase à col en porcelaine de Chine à décor de dragons en quatre couleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80

