#226Bonheur du jour in Transition stijl, mooie marqueterie met kruismotief. Vergulde bronzen monturen en messingen galerij rond een klein marmeren tablet. Kleine letsels aan het fineer. Einde XIXde eeuw.
Bonheur du jour in Transition style, beautiful marquetry with cross motif. Gilt bronze mounts and brass gallery around a small marble tablet. Minor damage to the veneer. End of XIXth century.No longer availableDim. H. 98 x 85 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#297Siemens - SchuckertEen vintage jaren ‘50 handdroger. Gerestaureerd en een werkende staat. In twee tinten blauw.
A vintage 1950s hand dryer. Restored and in working condition. In two shades of blue.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#249C Dratz“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#474Jef Sempels“Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.
#511Luisa BattagliaEen design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
#230Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.48 ct.No longer availableEstimate: € 1750 / 1850 -
#109Albert Jurardus Van Prooyen“Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.
Two sets of silver plated forks in a box.No longer availableEstimate: € 35 / 40