#344
Een paar wandlampen van gelakt metaal.
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
#609
#222Delbeke
“Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.
#255
A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 125 -
#204
“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#582H. Joosten
“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#31
Een Lodewijk XVIde-stijl verzilverd metalen kandelaar gemonteerd als lamp.
A Louis XVIth style silver plated metal candelabra mounted as a lamp.No longer availableDim. h 52,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#620
Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.No longer availableDim. 29,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#179Meullenaer
“Havenzicht Antwerpen”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#527
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
#655Val Saint Lambert.
Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35,5 cmEstimate: € 80 / 100