#281Een tafellamp, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert met een kleine schilferschade onderaan.
A table lamp, pink in color, signed Val Saint Lambert at the bottom with a small chip damage at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#363Een Chinees porseleinen sierbord. Blauw-wit met floraal decor. Lichte barstlijn aan zijde.
A Chinese porcelain decorative plate. Blue and white with floral decoration. Slight crack line on the side.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 80 / 120 -
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#90Een 18 kt geelgouden broche of hanger bezet met een camée.
An 18kt yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. bruto: 25,65 gEstimate: € 250 / 350 -
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#243LladroEen lot van 3 Lladro hertjes, ‘A Faun And A Friend’, modelnummer 5674, ‘A Quiet Moment’, modelnummer 5673 en ‘Hi There’, modelnummer 5672 in originele verpakking.
A lot of 3 Lladro deer, 'A Faun And A Friend', model number 5674, 'A Quiet Moment', model number 5673, and 'Hi There', model number 5672, in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80 / 120