#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
A mask made of sculpted wood with traces of patina. Bembe, DRC.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#579Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#140Een parelhalssnoer bezet met 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#251Een lot van 3 opgezette krokodillen, allen met ouderdomsschade.
A lot of 3 taxidermy crocodiles, all with damage from age.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#31Val Saint-LambertEen lot blauw kristal, bestaande uit twee 2 bonbonbières en wijnglas gemerkt Val Saint Lambert.
#535SatsumaEen polychroom Japans porseleinen Satsuma theeservies, 24-delig, bestaande uit 10 kopjes en schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad. Eind 19e eeuws.
A polychrome Japanese porcelain Satsuma tea set, consisting of 24 pieces, including 10 cups and saucers, teapot, milk jug, sugar pot, and tray. Late 19th century.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#362Een aardewerken vierkante cachepot.
#81Boch FrèresEen meerkleurige interbellum aardewerken vaas. Onderaan gemerkt.
#355Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
An antique tray with a beveled mirror and silver-plated rim, supported by lion's paw feet.No longer availableDim. 3 x 45 x 34 cmEstimate: € 40 / 60