#278LladroEen lot van 2 Lladro Eskimo beeldjes, ‘Eskimo Riders’, modelnummer 5353 en ‘Eskimo Boy With Pet’, modelnummer 5238, beide zonder verpakking.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.
A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#5Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#221A. Moreau‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
#421Een masker met zwart patina. Mali.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
A set of 2 antique Chinese plates with floral motifs.No longer availableDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50