#93Een grote fractie koraal.
Une grande pièce de corail.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#440Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 300 / 400 -
#670Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
#85MarvinEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#127Paar kandelaars van kwikzilver en glas.
#577Een staande Thaise Boeddha van brons.
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#177Een schouwpendule van zwart en bruingeaderd marmer, getooid met een zamakken vrouwenbuste en de paardenmenners naar ‘Les Chevaux de Marly’. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#4François Lamorinière“Un Etang. Heidezicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un Étang. Bruyères”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 30 / 40