#483Een lot van drie balustervormige decoraties van gedraaid hout.
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#190Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een schelp bezet met een parel.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une coquille sertie d’une perle.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 300 / 500 -
#172Van de Vijver“Herfstlandschap met drie personen en een schaap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’automne à trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#678Een Afrikaans houten deurslot. Bambara, Mali.
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#64Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#730Een 18 wit gouden ring bezet met diamantjes en roze saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en zes parels.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 700 / 800